Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    MOLIM ZA POMOĆ!!!!!!

    avatar
    Ninana


    Broj poruka : 30
    Godina : 42
    ime psa : Toni i Astor
    ime psa : Ani

    Datum upisa : 07.11.2010

    MOLIM ZA POMOĆ!!!!!! Empty MOLIM ZA POMOĆ!!!!!!

    Počalji  Ninana Pet 22 Apr 2011, 23:28

    Kako da znam kada je kuji krenulo teranje? Možda je na glup način postavljeno pitanje, ali ja zaista ne znam s' obzirom da su psi u dvorištu. Primetili smo samo da Toni liže vulvu Ani, ali nismo primetili krvarenje. E sad, da li pas liže ženku par dana pred krvarenje ili na sam dan kada njoj krene teranje? Jako mi je važno da mi neko kaže jer od toga otprilike mogu da znam poćetak teranja. Imamo veliki problem jer će ona izgleda da se okoti kad smo mi na moru pa se celo veće preračunavam kad joj dođe okot koji je od 58-64 dana graviditeta.
    Oni su se parili i zalepili, a da smo mi to videli 2 puta i to otprilike 13-og, 14-og dana pa onda drugi put posle 2 dana ponovo.
    Ovo mi je prva kuja u životu i jako sam zbunjena i uplašena kako će sve proći. Njoj je prvi okot i ona ima svoj box i veliku kućicu... Šta ako okot krene noću i nikoga nema da joj pomogne Sad
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    MOLIM ZA POMOĆ!!!!!! Empty Re: MOLIM ZA POMOĆ!!!!!!

    Počalji  nikolla Sub 23 Apr 2011, 09:08

    Nije bitno kad pocelo teranje, racuna se od dana kad su se parili.
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    MOLIM ZA POMOĆ!!!!!! Empty Re: MOLIM ZA POMOĆ!!!!!!

    Počalji  just_labs Ned 29 Maj 2011, 18:48


    Sponsored content


    MOLIM ZA POMOĆ!!!!!! Empty Re: MOLIM ZA POMOĆ!!!!!!

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Sub 27 Apr 2024, 06:46