Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Prenosenje zaraze sa psa na coveka

    avatar
    Master


    Broj poruka : 2
    Godina : 37
    ime psa : Master Smile
    Datum upisa : 22.06.2011

    Prenosenje zaraze sa psa na coveka Empty Prenosenje zaraze sa psa na coveka

    Počalji  Master Uto 28 Jun 2011, 11:55

    Koliko je cesta ova pojava? Kako se zastiti i biti siguran da do ovoga ne dodje?

    Jako su mi bitni odgovori na ova pitanja jer imam u stanu osobu za koju bi ovo moglo da bude veoma stetno a bice cesto u kontaktu sa psom.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Prenosenje zaraze sa psa na coveka Empty Re: Prenosenje zaraze sa psa na coveka

    Počalji  Berna Uto 28 Jun 2011, 13:09

    confused
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 42
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    Prenosenje zaraze sa psa na coveka Empty Re: Prenosenje zaraze sa psa na coveka

    Počalji  anazakon Uto 28 Jun 2011, 14:45

    Koliko ja znam, pre možemo mi njih da zarazimo virusima nego oni nas!!! Čuvaj psa normalno, ponašaj se sa njim kao sa još jednim ravnopravnim članom porodice, neguj ga, vodi ga redovno kod veterinara, i nećeš imati razloga za brigu!

    Sponsored content


    Prenosenje zaraze sa psa na coveka Empty Re: Prenosenje zaraze sa psa na coveka

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 29 Mar 2024, 07:42