Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Pozdrav svima...

    avatar
    Milos90


    Broj poruka : 2
    Godina : 33
    ime psa : LUCI
    Datum upisa : 20.03.2012

    Pozdrav svima... Empty Pozdrav svima...

    Počalji  Milos90 Uto 20 Mar 2012, 10:31

    Danas dobijam stene labradora staro mesec dana,upitanju je zenka,evo vec dva sata sam na vasem sajtu i sve sam nasao sto me zanima i zapisao Very Happy ,hvala vam sto posojite,sve najbolje.... I da nazvacu je LUCI po preporuci devojke Very Happy ....
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima... Empty Re: Pozdrav svima...

    Počalji  Acilim22 Uto 20 Mar 2012, 13:46

    Super,jedva cekam da nam je predstavite! Smile Samo,posto je uzimate malo ranije moracete da je ucite da ne gricka,posto je majka nije to naucila,stenci se uzimaju sa dva meseca,ali verujm da cete se nauciti,pametni su oni Smile
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Pozdrav svima... Empty Re: Pozdrav svima...

    Počalji  Milica90 Uto 20 Mar 2012, 16:04

    Acilim22 ::Super,jedva cekam da nam je predstavite! Smile Samo,posto je uzimate malo ranije moracete da je ucite da ne gricka i imacete malo vise problema,sto ne sacekate da napunii dva,posto je majka nije to naucila,stenci se uzimaju sa dva meseca,ali verujm da cete se nauciti,pametni su oni Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima... Empty Re: Pozdrav svima...

    Počalji  Ben_Bella Pet 04 Maj 2012, 15:02

    Dobrodosli, dajte slike male devojcice... Wink
    Stojke1987
    Stojke1987


    Broj poruka : 6
    Godina : 36
    ime psa : Raša
    Datum upisa : 30.01.2013

    Pozdrav svima... Empty pozdrav svima...da li mozes malo da mi objasnis to kako nauciti stene da ne gricka,posto sam i ja dobio stene malo ranije,mesec dana je staro!

    Počalji  Stojke1987 Čet 31 Jan 2013, 23:22

    Acilim22 ::Super,jedva cekam da nam je predstavite! Smile Samo,posto je uzimate malo ranije moracete da je ucite da ne gricka,posto je majka nije to naucila,stenci se uzimaju sa dva meseca,ali verujm da cete se nauciti,pametni su oni Smile

    Sponsored content


    Pozdrav svima... Empty Re: Pozdrav svima...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 19 Apr 2024, 17:30