Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+21
marec
natabaj
jajdukovic
zampa
rodarodica
paun
vrtirepka
Redzo
Nade
Ras is best dog for me
Ljubiica
Berna
yovanna
Senada
Leo III
milica88
Ben_Bella
Cone*
Milica90
Acilim22
ViPns
25 posters

    Nakoma

    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Nakoma

    Počalji  ViPns Pon 02 Apr 2012, 23:30

    Evo da predstavimo jos jednog clana nase porodice,malenu Nakomu cerku nase princeze Ariel i princ Balkanika evo i njene prve stidljive slikice

    Nakoma Dscf7882n


    Poslednji izmenio ViPns dana Čet 05 Apr 2012, 20:11, izmenjeno ukupno 1 puta
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Acilim22 Pon 02 Apr 2012, 23:58

    ViPns ::Evo da predstavimo jos jednog clana nase porodice,malenu Nakomu cerku nase princeze Ariel i princ Balkanika evo i njene prve stidljive slikice

    [img][/img]



    Slika se ne vidi Sad Niste valjda zaboravili da postavljate slike? Very Happy
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Milica90 Uto 03 Apr 2012, 11:56

    Ne vidim ni ja Suspect
    Cone*
    Cone*


    Broj poruka : 405
    Godina : 27
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 01.02.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Cone* Uto 03 Apr 2012, 12:03

    Acilim22 ::
    ViPns ::Evo da predstavimo jos jednog clana nase porodice,malenu Nakomu cerku nase princeze Ariel i princ Balkanika evo i njene prve stidljive slikice

    [img][/img]



    Slika se ne vidi Sad Niste valjda zaboravili da postavljate slike? Very Happy
    What a Face Question
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Čet 05 Apr 2012, 20:22

    Uh najzad je uspelo...izmenio sam prvi post a evo i jos nekih slicica. Prva borba sa maminom igrackom (ako debela sazna da ju je dirala,bice cupavo bounce)

    Nakoma Dscf8144a

    A ovo je prvo "poziranje" (doduse uz pomoc ali na slici imam samo 5 nedelja)

    Nakoma Dscf8161n
    Nakoma Dscf8163a
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Ben_Bella Čet 05 Apr 2012, 20:25

    Predivna je zaista, a nema na koga... Laughing Bas je slatka mala Nakoma...! I love you I love you
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 20:36

    Jao,bas me podseca na Britni kad je BILA mala Razz A ime joj je supeer!
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  milica88 Čet 05 Apr 2012, 22:34

    Joj,secer je! Bas je dobra! Bas,bas! Very Happy
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Uto 24 Apr 2012, 23:05

    Dragi drugari,pored svih gluposti koje nam se svakodnevno dogadjaju,danas smo doziveli nesto sto moram da podelim sa vama...u danasnjoj setnji,Nakomica i ja cekamo da predjemo bulevar,prilazi nam polu pijan cikica sa pitanjem:''od cega je to mesanac?'',a na moj odgovor da je samo obican mesanac,on postaje uporan,verovatno je ukapirao da ga foliram(da se ne izrazim drugacije) i pita me koja je rasa.Posle mog odgovora da je to labrador,on je mrtav ozbiljan poceo da mi prica kako je to vrlo agresivna rasa i kako treba da se pazim i dobro da ramislim sta drzim Evil or Very Mad
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  milica88 Uto 24 Apr 2012, 23:24

    Hahahaha...pa pazite se!Very Happy Isto kao kad ja setam bisona pa me pitaju da li je opasan i agresivan pas sa svojih 2 i po kg, svakako! Obicno nosi korpu,ali smo je zaboravili kod kuce Very Happy Verovatno i vi Wink
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Sre 25 Apr 2012, 07:54

    Ma uzas,stvarno vise ni nemam zivaca od svakodnevnih gluposti..na zalost nemamo u blizini ni jedan prostor adekvatno opremljen za pse(tamo cak daleko ide tata svaki dan sa Ariel),a mi smo jos maleni pa smo primorane da setamo ulicama po kraju...setamo par puta dnevno i znaci svaki,ali svaki put se pojavi neki novi pametnjakovic sa pricom,a sada su pocela da me nerviraju i komsijska deca koja histericno pritrcavaju da je gnjave...kod daveza nam ponekad prodje prica da je ne diraju,jer ujeda (hvala mom muzu na pametnom savetu)...jos jedan hit iz setnje je cika od pre neki dan koji mi je prisao sa recima:''gospodjo,znate to je mali pas...mislim mlad...znate to je labrador,ja to znam,jer i ja imam''..ja cutim,on je mazi,ona skakuce po njemu,a on nastavlja:''znate mala je ona,to se vidi,mislim ja to znam i uzmite,malo joj stisnite prstima sape,onako da je ustinete da je zaboli,onda nece da skace,sve ja to znam kako ide'' ja i dalje cutim,a u sebi se mislim:''covece ti nju mazis i normalno je da skakuce i ko je uopste rekao da meni to smeta'',ali cika je uporan:''da vam kazem,to je labrador znate''...pa je pogleda u lice:''da,to je labrador...ovaj,to je ja mislim bas dobar labrador''...nasmejah se i kazem mu da ja znam da je to labrador i da je to pas iz naseg odgoja,ma vec nam je znao i ulicu i broj,nije mnogo omanuo,samo ceo kvart,al ajd...objasnio mi je covek da sam vlasnik labradora Laughing
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Ben_Bella Sre 25 Apr 2012, 08:35

    ViPns ::Ma uzas,stvarno vise ni nemam zivaca od svakodnevnih gluposti..na zalost nemamo u blizini ni jedan prostor adekvatno opremljen za pse(tamo cak daleko ide tata svaki dan sa Ariel),a mi smo jos maleni pa smo primorane da setamo ulicama po kraju...setamo par puta dnevno i znaci svaki,ali svaki put se pojavi neki novi pametnjakovic sa pricom,a sada su pocela da me nerviraju i komsijska deca koja histericno pritrcavaju da je gnjave...kod daveza nam ponekad prodje prica da je ne diraju,jer ujeda (hvala mom muzu na pametnom savetu)...jos jedan hit iz setnje je cika od pre neki dan koji mi je prisao sa recima:''gospodjo,znate to je mali pas...mislim mlad...znate to je labrador,ja to znam,jer i ja imam''..ja cutim,on je mazi,ona skakuce po njemu,a on nastavlja:''znate mala je ona,to se vidi,mislim ja to znam i uzmite,malo joj stisnite prstima sape,onako da je ustinete da je zaboli,onda nece da skace,sve ja to znam kako ide'' ja i dalje cutim,a u sebi se mislim:''covece ti nju mazis i normalno je da skakuce i ko je uopste rekao da meni to smeta'',ali cika je uporan:''da vam kazem,to je labrador znate''...pa je pogleda u lice:''da,to je labrador...ovaj,to je ja mislim bas dobar labrador''...nasmejah se i kazem mu da ja znam da je to labrador i da je to pas iz naseg odgoja,ma vec nam je znao i ulicu i broj,nije mnogo omanuo,samo ceo kvart,al ajd...objasnio mi je covek da sam vlasnik labradora Laughing
    Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Ben_Bella Sre 25 Apr 2012, 08:36

    HOCEMO SLIKE MALE NAKOME, A I NJENE MAME... I love you I love you
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Sre 25 Apr 2012, 08:56

    bice,bice....ne radi nam fotoaparat,ima nesto slikica na telefonu,samo dok muski deo to prebaci,ja sam za te stvari glupava Embarassed
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Leo III Sre 25 Apr 2012, 09:27

    Mi smo imali mnogo takvih situacija,ko da šetam zmiju pa se svi sklanjaju...
    Najslađe mi je bilo pošto ja uvek idem sa Ejmi u prodavnicu,i ja ostavio nju da me čeka ispred i sad,ja izlazim,ona je samo USTALA,i ništa....ja nastavio i meni iza leđa baba govori nekom dedi/babi ne sećam se,kao u fazonu gle ovaj mali kako je pametan,ostavio je kera PUŠTENOG,može nekog da ujede,ja se okrenem i doviknem NARAVNO DA SAM PAMETAN Cool zapretila mi je komunalcima,jer me je čekala lol! lol!
    Od skoro sam počeo da ignorišem to 'jel ujeda?',pa samo prođem,a babe il se ukopaju u mesto,ili me zaobiđu skroz afro
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Senada Čet 26 Apr 2012, 16:47

    Nakoma je predivna,stvarno nesto najljepse sto sam vidjela,a ime je stvarno posebno, zvuci mi indijanski. Very Happy Nadam se da ce uskoro nove sliciceee!
    A glupim komentarima ljudi sam se slatko ismijala. I mi redovno imamo ta "divna" iskustva. Razz Rolling Eyes
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Milica90 Čet 26 Apr 2012, 17:09

    Da li toliko mali labrador moze povrediti ljude,ne. Cista glupost...Predivna je Nakoma I love you odusevljava me njen labradorski pogled pun ljubavi,slatkica,dajte neke novije slike Very Happy
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Čet 26 Apr 2012, 20:00

    Nakomica je superiska,moram da je pohvalim...ustvari sve pohvale zapravo pripadaju njenoj predivnoj mamiki Ariel,koja ima onu urodjenu labradorsku volju da ugodi nama,pa je Nakoma stvarno vaspitana...sa tri meseca ona seta uz nogu,ne odvaja se od nas,zna sta je ''ne'',''fuj'',''na mesto'',''sedi'' i slicne stvari,a niko je nicemu nije ucio..Ariel kao da razume sta pricamo Nakomi i kad je grdimo obavezno se ona ubaci da je ona izgrdi...ne trazi toliko paznje,kao sto je Ariel u njenom uzrastu,sigurno zato sto nije sama i mislim da je mnogo teze vlasnicima nasih beba,jer sad prozivljavaju ono sto nama Ariel uradi u vezi Nakominog vaspitanja...ma bas smo zadovoljni,a Ariel je po ko zna koji put dokazala da je deo nas,nasa sreca i radost I love you I love you I love you
    p.s. pokusavamo da ubacimo neku slikicu,ali nece Evil or Very Mad
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Milica90 Čet 26 Apr 2012, 20:43

    Sada uzivajte sa njom,a onda kada dodje 'lude godie' bice ona dobra Twisted Evil
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Čet 26 Apr 2012, 21:24

    Evo proradilo
    Nakoma A243g
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Milica90 Čet 26 Apr 2012, 21:29

    Ijooj kakva jeee ♥
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Čet 26 Apr 2012, 21:51

    Nakoma A222a
    Very Happy
    Nakoma A225

    a ovo ucimo stav

    Nakoma A231i
    Milica90
    Milica90


    Broj poruka : 211
    Godina : 33
    Lokacija : Temerin
    ime psa : Leo
    ime psa : King Sad
    Datum upisa : 16.03.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Milica90 Čet 26 Apr 2012, 21:56

    Divne,mama se dobro drzi,jeste malo smrsala,ali nista strasno! ♥
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Ben_Bella Čet 26 Apr 2012, 22:20

    PRESLATKA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! I love you malo...
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  ViPns Pet 27 Apr 2012, 08:25

    Nakoma Img0057ao
    bila sam kod sestrice u poseti Very Happy
    Nakoma Img0058ak
    lepo smo se igrale Very Happy
    Nakoma Img0091at
    slike su losije nego inace,jer su nas izdale sve moguce sprave za fotografisanje Evil or Very Mad

    Sponsored content


    Nakoma Empty Re: Nakoma

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 19 Apr 2024, 09:32