Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Pozdrav svima iz Zrenjanina

    avatar
    zrenjanin


    Broj poruka : 1
    Godina : 55
    ime psa : koni
    Datum upisa : 22.05.2012

    Pozdrav svima iz Zrenjanina Empty Pozdrav svima iz Zrenjanina

    Počalji  zrenjanin Čet 24 Maj 2012, 18:15

    Od skoro sam i ja postao vlasnik jednog prelepog labradora....zove se Koni i dolazi iz odbajivacnice Simonis.Ovom prilikom pozdravljam gospodina Simu i zahvaljujem mu se na prelepom poklonu. Moja prica ide ovako;posle 15 godina nas je napustila nasa Cuca ,zenka dalmatinca ,koju sam kupio deci kao stene.Prosli smo sve i svasta i jako mi nedostaje.Posto trenutno nisam u situaciji da kupim psa ,precesljavao sam rubrike;Poklanjam psa;i verujte nisam znao za koju rasu da se opredelim.....sto sam vise gledao ,manje sam znao.Pre oko 2 meseca ugledam oglas ;Poklanjam crnog Labradora;star 15 meseci .Na slici predivan pas,pozovem,i za par dana vlasnici Labradora dodju iz BG u Zrenjanin da vide gde zivimo.Doveli su sa sobom prelepog psa Astora i koji nas je sve odusevio i jurio po nasem travnjaku od 500 m2.Prvi put saznajem nesto o ovoj rasi i sve vise se odusevljavam.Medjutim da skratim celu ovu pricu,vlasnici se u medjuvremenu predomisle i odustaju od poklanjanja psa.Nasao sam se u velikom problemu,nisam prestajao da mislim o Astoru.Gospodja Djina(vlasnica psa)me upucuje na odgajivacnicu ,gde su oni nabavili psa.Posle razgovora sa gospodinom Simom ,dobijam od njega na poklon zrelu zenku Koni-Simonis.Koni je zuti Labrador koji je svima prvog dana svima prirasla k srcu. Ovom prilikom se zahvaljujem Djini,Banetu i njihovoj cerki Ani iz Beograda i gospodinu Simi Mamuli i njegovoj porodici i pozdravljam sve ljubitelje Labradora
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima iz Zrenjanina Empty Re: Pozdrav svima iz Zrenjanina

    Počalji  Acilim22 Čet 24 Maj 2012, 19:01

    Dobrodosli! I love you
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima iz Zrenjanina Empty Re: Pozdrav svima iz Zrenjanina

    Počalji  Ben_Bella Pet 25 Maj 2012, 10:29

    Dobrodosli, predstavite nam Koni!!! I love you
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Pozdrav svima iz Zrenjanina Empty Re: Pozdrav svima iz Zrenjanina

    Počalji  Leo III Pet 25 Maj 2012, 22:41

    Dobro došli! Smile
    Još jedni Zrenjaninci,sve nas je više Very Happy

    Sponsored content


    Pozdrav svima iz Zrenjanina Empty Re: Pozdrav svima iz Zrenjanina

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 28 Mar 2024, 11:11