Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pozdrav svima...

    Qvatro
    Qvatro


    Broj poruka : 4
    Godina : 37
    Lokacija : Prijepolje
    ime psa : Bunny
    Datum upisa : 12.08.2012

    Pozdrav svima... Empty Pozdrav svima...

    Počalji  Qvatro Ned 19 Avg 2012, 10:59

    Clan sam od pre par dana ali nismo tada bili kompletni. Sad smo svi tu pa je doslo vreme da se predstavimo... Ja sam Mihailo i drago mi je da sam sa vama i sto sam postao ponosni vlasnik psa zbog kog sam i postao clan fan club-a. Nadam se da ce te mi pomoci jer nisam imao priliku da imam psa kao sto je labrador. Hvala u napred... cheers cheers cheers
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima... Empty Re: Pozdrav svima...

    Počalji  Ben_Bella Ned 19 Avg 2012, 13:24

    Qvatro ::Clan sam od pre par dana ali nismo tada bili kompletni. Sad smo svi tu pa je doslo vreme da se predstavimo... Ja sam Mihailo i drago mi je da sam sa vama i sto sam postao ponosni vlasnik psa zbog kog sam i postao clan fan club-a. Nadam se da ce te mi pomoci jer nisam imao priliku da imam psa kao sto je labrador. Hvala u napred... cheers cheers cheers
    Dobrodosli!!! cheers Jedva cekamo slicice male lepotice... I love you

      Sada je Čet 28 Mar 2024, 10:52