Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak

    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak Empty II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak

    Počalji  ViPns Ned 12 Maj 2013, 19:19

    Nadam se da ce Nade da ispise rezultate posto ja bas nisam najbolji u pamcenju imena pa da ne bi nekoga prekrstio Wink
    Mi smo izuzetno zadovoljni organizacijom i gostoprimstvom domacina,preporucio bih svima da dodju sledece godine.
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak Empty Re: II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak

    Počalji  Nade Ned 12 Maj 2013, 23:07

    Ne znam ni ja rezultate, cekacu oficijalne. Makedonske su ove:

    Play Full Team Rebel Yell: vrlo perspektivna,3ca zenkica u klasa puppy
    Play Full Team Republica: vrlo perspektivna,4ca zenkica u klasa puppy
    Play Full Team Ritam Plus:vrlo perspektivan, 4ci muzjak u klasa puppy

    Ballu Golden Drop: odlican, CAC u njegova klasa

    Izlozba predivno organizovana ko i proshlja godina, organizatori su se pobrinuli da obezbede velike suncobrane, stolice, mnogo gulash i hladna pica. Temperatura velika, sunce jako, pa i prejako za pse, videlo se to na njima, skoro svi psi su slabije saradjivali. Mesto predivno, hipodrom u Cacku, treva nisko okosena, ring predivno uredjen, predivni ljudi, druzenja, pse... malo manji broj od proshle godine, i po mene mozda slabija konkurencija.

    Oko sudjenja, sudci su oboje bili talijani, obracali su paznju na svaki detalj. Ocenske liste su ooogromne i detaljne, sudac se potrudio posle plasmana svakome da odvoji po 30sec. i da kaze zasto je njegov pas dobio taj plasman.

    BISS je ova godina uzeo golden, proshla godina je bio labrador Very Happy sve u svemu, steta za svako sta je propustio da to vidi. Smile


    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak Empty Re: II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak

    Počalji  Ben_Bella Ned 12 Maj 2013, 23:12

    Posle slika na facebook-u nemate pojma koliko mi je krivo sto nisam mogla da idem makar da gledam, vidim da je druzenje bilo odlicno! Definitivno mi se najvise dopada pas Bojane Petkovic Southern Star Iced And Spiced CAC, CLUB WINNER. Njega sam videla i uzivo i stvarno mislim da je divan pas i po ponasanju i po izgledu.

    Sponsored content


    II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak Empty Re: II Specijalizovana izložba retrivera - Retriver kluba "Zapad" 2013 Cacak

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet 29 Mar 2024, 05:35