Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Aša labradorka

    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 51
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Aša labradorka Empty Aša labradorka

    Počalji  misaleksandra Uto 23 Jul 2013, 23:18

    Dobar dan, napokon i ja da se javim. Usvojila sam labradorku Ašu staru godinu dana.
    Vi ste mi pomogli u mnogim situacijama kada nisam znala šta je, kad sam bila uplašena ili zabrinuta.
    Hvala vam što postojite i nadam se da ću vremenom i ja doprineti kvalitetu postova koji je na zavidnom nivou.
    Hvala još jednom Cool 
    Aša i Aleksandra
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  Berna Sre 24 Jul 2013, 09:33

    Dobrodosle Asa i Aleksandra i cestitke na usvajanju! I love you 
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  Ben_Bella Sre 24 Jul 2013, 10:44

    Pa zar je moguce da je to Asa iz udruzenja "BETA" Zajecar? Very Happy Ako jeste, onda se dobro znamo, posto sam ja clan udruzenja! Very Happy Drago mi je da ste nam se pridruzili! I love you  Dobrodosli!!! cheers 
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  zampa Sre 24 Jul 2013, 17:44

    Divno! Dobrodošle!
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 51
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  misaleksandra Sre 24 Jul 2013, 18:55

    Jeste Smile)))))))))))) drago mi je da smo se našli. I ona bi bila presrećna da vas ponovo sretne. Divljakuša draga Smile


    Ben_Bella ::Pa zar je moguce da je to Asa iz udruzenja "BETA" Zajecar? :DAko jeste, onda se dobro znamo, posto sam ja clan udruzenja! :DDrago mi je da ste nam se pridruzili! I love you  Dobrodosli!!! cheers 
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 51
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  misaleksandra Sre 24 Jul 2013, 18:56

    hvala hvala. družićemo se.

    Berna ::Dobrodosle Asa i Aleksandra i cestitke na usvajanju! I love you 
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 51
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  misaleksandra Sre 24 Jul 2013, 18:56

    hvala na lepoj dobrodošlici Smile

    zampa ::Divno! Dobrodošle!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  Ben_Bella Sre 24 Jul 2013, 21:52

    misaleksandra ::Jeste Smile)))))))))))) drago mi je da smo se našli. I ona bi bila presrećna da vas ponovo sretne. Divljakuša draga Smile


    Ben_Bella ::Pa zar je moguce da je to Asa iz udruzenja "BETA" Zajecar? :DAko jeste, onda se dobro znamo, posto sam ja clan udruzenja! :DDrago mi je da ste nam se pridruzili! I love you  Dobrodosli!!! cheers 
    Divnoooooo!!! Super je sto je nasla takav dom! cheers Stvarno je strasno ostaviti takvog psa na ulici, ona je jedan divan pas, samo je bila usamljena i trazila je nekog ko ce je maziti i paziti! I love you Stvarno sam presrecna zbog nje, sada se lepo ugojila ima super dlaku i izgleda mnogo srecnije, mada nas je uvek docekivala sa "osmehom" na licu i stalno je mahala repom! I love you Jedva cekm nove slicice, javicu i ostalim clanovima udruzenja da ste se i ovde prikljucili, bice im jako drago! Pozzz! What a Face 
    misaleksandra
    misaleksandra


    Broj poruka : 30
    Godina : 51
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Aša
    Datum upisa : 26.05.2013

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  misaleksandra Sre 24 Jul 2013, 22:18

    Evo jednog osmeha Smile


    https://2img.net/r/ihimizer/img708/8907/vhnk.jpg

    Aša labradorka Vhnk



    Ben_Bella ::
    misaleksandra ::Jeste Smile)))))))))))) drago mi je da smo se našli. I ona bi bila presrećna da vas ponovo sretne. Divljakuša draga Smile


    Ben_Bella ::Pa zar je moguce da je to Asa iz udruzenja "BETA" Zajecar? :DAko jeste, onda se dobro znamo, posto sam ja clan udruzenja! :DDrago mi je da ste nam se pridruzili! I love you  Dobrodosli!!! cheers 
    Divnoooooo!!! Super je sto je nasla takav dom! cheers Stvarno je strasno ostaviti takvog psa na ulici, ona je jedan divan pas, samo je bila usamljena i trazila je nekog ko ce je maziti i paziti! I love you Stvarno sam presrecna zbog nje, sada se lepo ugojila ima super dlaku i izgleda mnogo srecnije, mada nas je uvek docekivala sa "osmehom" na licu i stalno je mahala repom! I love you Jedva cekm nove slicice, javicu i ostalim clanovima udruzenja da ste se i ovde prikljucili, bice im jako drago! Pozzz! What a Face 
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  Ben_Bella Čet 25 Jul 2013, 09:56

    Uzivancija! What a Face 

    Sponsored content


    Aša labradorka Empty Re: Aša labradorka

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 19 Apr 2024, 12:42