Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+6
JovanaJoja
nikolla
yovanna
gangsta50
Sasska
Saša
10 posters

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Saša Pet 25 Mar 2011, 21:59

    Zdravo svima, ja sam Sasa novopeceni vlasnik zutog labradora po imenu Baster. Baster mi je prvi labrador, sada vec ima 2,5 meseca pa kao i svi novopeceni ocevi... pardon (jos je rano Very Happy ) vlasnici prvi put se susrecem sa njihovim problemima, nestasluscima i potrebama. S obzirom da svom novom prijatelju zelim prijatan i ugodan zivot i deo svoje ljubavi (veci deo rezervisan za verenicu Embarassed ) vasa iskustva i znanje ce mi verovatno dobro doci. Procitao sam vecinu vasih postova i licno me je Baster uverio u to da su neverovatni,nestasni i jako pametni psi. Sa 2 meseca je naucio sve komande... neke je on mene naucio recimo da moramo da se igramo kada mi on iz cista mira donese lopticu.... bounce .Jako voli da cita pogotovo kad ja spavam pa ujutru zateknem sve casopise raskupusane po stanu.... Very Happy study .U poslednje vreme posto vise nema casopisa bavi se istrazivanjem kvaliteta mog namestaja i obuce. Posto jos mnogo toga moram da naucim o njemu, nadam se da cemo se lepo druziti na ovom forumu. Pozdarav svim ljubitejlima ovih i drugih rasa.... lol!
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Sasska Pet 25 Mar 2011, 22:08

    Pozdrav i vama Very Happy

    Ocekujemo Bastera u odeljku Predstavite svoga labradora https://labradorfanclub.serbianforum.info/f7-predstavite-svog-labradora

    Munze Konza cheers
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Saša Pet 25 Mar 2011, 22:23

    Vaistinu konza cheers
    naravno stize uskoro predstavljane a i par slicica...
    gangsta50
    gangsta50


    Broj poruka : 386
    Godina : 33
    ime psa : Oskar
    ime psa : Amadeus
    Datum upisa : 16.08.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  gangsta50 Pet 25 Mar 2011, 22:41

    wlc zemunci!
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  yovanna Sub 26 Mar 2011, 00:22

    Dobrodosli. Very Happy
    nikolla
    nikolla


    Broj poruka : 270
    Godina : 36
    Lokacija : Ugrinovci - Zemun
    ime psa : Beti
    ime psa :
    Datum upisa : 11.08.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  nikolla Sub 26 Mar 2011, 08:48

    Dobrodosli
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  JovanaJoja Sub 26 Mar 2011, 08:53

    Dobrodosli!!! Smile
    Jepur0
    Jepur0
    moderator


    Broj poruka : 534
    Godina : 29
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 09.01.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Jepur0 Sub 26 Mar 2011, 12:48

    Kod:
    wlc zemunci!
    hahha. Munze konza ! Very Happy
    DarkoNS
    DarkoNS


    Broj poruka : 166
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Rolly
    Datum upisa : 08.12.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  DarkoNS Sub 26 Mar 2011, 14:16

    Dobrodosli Smile
    milanlab
    milanlab


    Broj poruka : 222
    Godina : 39
    Lokacija : Nis
    ime psa : Sem
    Datum upisa : 26.10.2010

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  milanlab Sub 26 Mar 2011, 18:53

    Dobro nam dosli i vec sa ove slike sa avatara mogu primetiti da je pas prelep Very Happy
    Meli
    Meli


    Broj poruka : 56
    Godina : 28
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Meli
    Datum upisa : 10.03.2011

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Meli Ned 27 Mar 2011, 12:04

    Dobrodosli! Razz
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Saša Ned 27 Mar 2011, 12:07

    milanlab ::Dobro nam dosli i vec sa ove slike sa avatara mogu primetiti da je pas prelep Very Happy

    hvala svima na dobrodoslicama, vise slika Bastera sam postavio u predstavite svog lab... lol!
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Saša Pet 20 Jan 2012, 08:42

    dragi drigari i dame Very Happy obavestavamo vas da smo se preselili u Veliku Planu... nismo vise Zemunci, sad smo tako nekako Planjanci... pozdrav... cheers

    Sponsored content


    Dobro vam dos'o, bolje me nasli... Empty Re: Dobro vam dos'o, bolje me nasli...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 29 Apr 2024, 09:01