Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    da li smem pustiti psa na stadion

    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    da li smem pustiti psa na stadion Empty da li smem pustiti psa na stadion

    Počalji  Jana Sub 02 Apr 2011, 10:16

    Role bas i nije nesto poslusan i dok ga setam pustenog sa povoca hoce da ode jako daleko.....i onda dotrci nazad.....
    pa me zanima da li bi ga mogla pustiti na stadionu?
    to je onako veliki ogradjen ,skroz ogradjen prostor i nema rupa u ogradi....pa ne bi mogao izaci....jer mi je to najblize gde ga mogu pustiti....nista blize od toga nema...
    pa ne znam da li bi to smela,jer to je bas samo za fudbal,nema onako park da se sedne....nego samo za fudbal...
    pa da li to sme?
    jer plasim se,unistice im travnjak....
    jer nekad kad obelezi teritoriju krene nogama kao lud da kao kopa.... onako noge zabacuje u nazad....
    i zemlja leti na sve strane....ali to uvek pored drveta radi,a na stadionu ih nema....
    milica88
    milica88


    Broj poruka : 1194
    Godina : 35
    Lokacija : NISH
    ime psa : BEN
    Datum upisa : 16.02.2010

    da li smem pustiti psa na stadion Empty Re: da li smem pustiti psa na stadion

    Počalji  milica88 Sub 02 Apr 2011, 12:52

    Pa ja Bena pustam na stadionu ,ali on ne zatrpava i pokusaj da ga odviknes od toga...ako ti se niko ne bi ljutio da ga tamo pustis zasto da ne...najbezbednije je!Ako krene da kopa glasno ne i po guzi ili ga vezi...ali pusti ga jednom pa ces videti...
    avatar
    Jana


    Broj poruka : 81
    Godina : 34
    ime psa : Role
    Datum upisa : 15.02.2011

    da li smem pustiti psa na stadion Empty Re: da li smem pustiti psa na stadion

    Počalji  Jana Sre 22 Jun 2011, 00:39

    ali mislim na one stadioneprave sa tribinama?
    tamo je skroz ogradjeno i imaju utakmice...
    pa ne znam da li sme tamo???
    bas mi se svidja jer je skroz ogradjeno...
    da ne bi posle placala neke kazne zbog toga...

    Sponsored content


    da li smem pustiti psa na stadion Empty Re: da li smem pustiti psa na stadion

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 13:03