Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Kada Frontline?

    Barnaby4
    Barnaby4


    Broj poruka : 5
    Godina : 49
    Lokacija : Opovo
    ime psa : Max
    Datum upisa : 26.04.2011

    Kada Frontline? Empty Kada Frontline?

    Počalji  Barnaby4 Uto 26 Apr 2011, 10:33

    Max ima 11 nedelja,od pre 10 dana je u dvoristu koje je velikim delom pod travom.Svaki dan mu skinem 20-30 krpelja(sreca sto je beo pa se vide).Prskali smo i dvoriste sa nekim preparatom i njega sa nekim sprejom(ne znam kako se zove,uglavnom moze i za tako male kuce)ali nista ne pomaze.Bojim se i zbog deteta,a nasla sam i sebi na garderobi posle njegovog ciscenja.Recite mi kada mogu da krenem sa Frontline ili nekim drugim preparatom jer ovo je prava invazija?Cula sam nesto za kvasac ali nisam sigurna da li deluje.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Berna Uto 26 Apr 2011, 13:44

    Pokosite travu i isprskajte dvoriste ponovo, necim jacim. Frontline moze da se stavlja na stence starije od 8 nedelja.
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Milla333 Uto 26 Apr 2011, 20:52

    Mi smo u subotu stavili frontline i od tada joj nismo nasli nijednog krpelja,a veterinar nam je rekao i da mozemo Nali da dodajemo pomalo belog luka u hranu i da ce to da odbija krpelje.
    Barnaby4
    Barnaby4


    Broj poruka : 5
    Godina : 49
    Lokacija : Opovo
    ime psa : Max
    Datum upisa : 26.04.2011

    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Barnaby4 Pet 29 Apr 2011, 09:22

    Juce smo ponovo prskali dvoriste sa Ektanonom,videcemo sad kako on deluje.Hvala na odgovoru.
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Saša Čet 26 Maj 2011, 19:42

    Milla333 ::Mi smo u subotu stavili frontline i od tada joj nismo nasli nijednog krpelja,a veterinar nam je rekao i da mozemo Nali da dodajemo pomalo belog luka u hranu i da ce to da odbija krpelje.

    naj bolji lek, ja sam basteru dao iz nekog drugog razloga beli luk bio je na selu i nije imao krpelje, proslo je 1,5 mesec i danas je ovde u Zemunu pokupio jednog. moracu opet. Crying or Very sad
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Milla333 Čet 26 Maj 2011, 23:13

    Saša ::naj bolji lek, ja sam basteru dao iz nekog drugog razloga beli luk bio je na selu i nije imao krpelje, proslo je 1,5 mesec i danas je ovde u Zemunu pokupio jednog. moracu opet. Crying or Very sad

    Definitivno najbolji, od belog luka cak i musice beze od Nale!
    A sa frontline-om sam joj nasla 34563485 krpelja, a koliko ih je samo bilo u krevetu to je strasno Shocked
    Nikad vise frontline za nju, u to sam sigurna. Imala je u uvetu jednog krpelja nedelju dana posle stavljanja. Procitala sam da on ne deluje odmah nego ubije krpelja za 24h,rekoh 'ajde da proverim. Stajao joj je 3 dana i onda sam otisla do veta da joj izvadi posto ne volim bas da ih vadim sama da ne zabrljam nesto. I ne, nije bio mrtav.
    Mada jesam nasla 5-6 mrtvih u krevetu...

    Sponsored content


    Kada Frontline? Empty Re: Kada Frontline?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:00