Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Azra

    Kirkland
    Kirkland


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    Lokacija : Sabac, Republika Srbija
    ime psa : Azra
    Datum upisa : 09.05.2011

    Azra Empty Azra

    Počalji  Kirkland Uto 10 Maj 2011, 01:04

    Zdravo svima,

    Od pre 3 i po meseca posedujem jednu zenku labradora, ime joj je Azra. Od sada je moj studentski zivot upotpunjen malim zivahnim stvorenjem koje me zabavlja grizuci me za nogavicu skoro svako vece. Very Happy

    Azra ima sada oko 4 i po meseca, ali je slika na avataru kada je imala oko 2 i po otprilike.

    Zivahna je, ali brzo kapira, vec zna komande ''dodji'', ''sedi'', ''daj sapu, daj drugu'', ''lezi'', ''ne diraj'', ''uzmi''. Prilagodjava se brzo i na komande napolju, prilikom prelaska ulice itd. Cesto mi zauzima mesto u krevetu (kao sto se vidi na slici) Smile i usunja se u toku noci kod mene da spava.

    Voli da se igra, donoseci bacenu igracku koju ostavlja pred nogama (sve dok joj ne dosadi, pa istu odnese kao plen na krevet). Skace na sve moguce prolaznike, kucice, macice, kamencice, grancice, liscice...

    Eto, da zna koliko je gazda hvali, sada bi bila ponosna na sebe. Very Happy

    Ma, pametnica je i bezobrazna je, kao i svako drugo stene. Penje se na vrat (bukvalno) i gricka non stop, ovo mi je treci kabl za internet konekciju vec. Smile

    Prijatno svima! Smile
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Azra Empty Re: Azra

    Počalji  Milla333 Uto 10 Maj 2011, 04:33

    Kirkland ::
    Cesto mi zauzima mesto u krevetu (kao sto se vidi na slici) Smile i usunja se u toku noci kod mene da spava.

    Voli da se igra, donoseci bacenu igracku koju ostavlja pred nogama (sve dok joj ne dosadi, pa istu odnese kao plen na krevet). Skace na sve moguce prolaznike, kucice, macice, kamencice, grancice, liscice...

    Koliko sve ovo zvuci poznato Laughing
    Dina
    Dina


    Broj poruka : 11
    Godina : 45
    ime psa : Dina
    ime psa : Dina
    Datum upisa : 23.09.2010

    Azra Empty Re: Azra

    Počalji  Dina Uto 07 Jun 2011, 12:36

    Draga Azra, ima mnogo lepo ime, a vidi se da je i ona prava lepotica sunny

    Sponsored content


    Azra Empty Re: Azra

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -
      » AZRA
      » Azra
      » Azra

      Sada je Pon 20 Maj 2024, 13:49