Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  just_labs Uto 31 Maj 2011, 12:15

    dok je jos bila bolesna (piroplazmatoza pre oko 2 meseca)izaslo joj nesto kod usta, kao bradavica... bilo je malo pa je sad vece.. ponasa se normalno kao da nema toga. evo slike:
    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? 26052011334
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  yovanna Uto 31 Maj 2011, 12:25

    Mozda nije nista,ali ja bi otisla do veterinara bolje on da pogleda nego mi da nagadjamo.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  Berna Uto 31 Maj 2011, 18:36

    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  just_labs Uto 31 Maj 2011, 19:22

    procitala sam.... moglo bi da bude.... ali tamo pise da se javlja u unutrasnjosti sluzokoze usta...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  Berna Uto 31 Maj 2011, 19:58

    Ne znam, nisam stručnjak, bolje nek veterinar pogleda.
    Saša
    Saša


    Broj poruka : 120
    Godina : 39
    Lokacija : Velika Plana-Zemun
    ime psa : Baster
    Datum upisa : 25.03.2011

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  Saša Čet 02 Jun 2011, 19:11

    meni to lici na krpelja koji je vec duze tu a kako si rekla pre dva meseca piroplazmatoza, deluje mi da ima neke veze.... pozuri ti kod veterinara da pogleda to...
    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  just_labs Čet 02 Jun 2011, 20:43

    nije krpelj 100%

    Sponsored content


    izaslo joj nesto pored usta! sta je to? Empty Re: izaslo joj nesto pored usta! sta je to?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 12:15