Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Pozdrav

    avatar
    Master


    Broj poruka : 2
    Godina : 37
    ime psa : Master Smile
    Datum upisa : 22.06.2011

    Pozdrav Empty Pozdrav

    Počalji  Master Uto 28 Jun 2011, 10:23

    Student sam, imam 23 godine. I to bi bilo to o meni. Uskoro bi trebalo da dobijem stene labradora. Zelim da mu pruzim sve sto treba da ima. I plasim se da zbog svoje neinformisanosti na neki nacin ne ugrozim mog novog ortaka.

    Ovih dana dosta citam i ovaj forum i googlam. Dosta toga je razbacano na sve strane. Za pocetak me zanimaju osnovne stvari. Trenutak kad shtene uvedem u stan. Sta treba da imam - gde to kupiti. (u bgd neka dobra prodavnica). Procitao sam negde da vole vodu ali da treba paziti na koji nacin ih upoznati sa vodom (kako ih upoznati,kupati,koliko cesto...)?

    Da ne davim sa gomilom pitanja, vecinu cu pokusati da nadjem na forumu. Ukoliko je neko voljan da se dopisuje preko PM neka mi se javi. Verovatno cu ja biti taj koji vise postavlja pitanja ali kapiram da kroz komunikaciju mozemo samo vise da naucimo o prirodi nasih ljubimaca.

    Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima pasa.
    anazakon
    anazakon


    Broj poruka : 395
    Godina : 43
    ime psa : Marli
    Datum upisa : 24.11.2010

    Pozdrav Empty Re: Pozdrav

    Počalji  anazakon Uto 28 Jun 2011, 14:47

    Pozdrav i tebi. Za početak, budi malo opušteniji, ponašaj se sasvim normalno i pruži štenetu svu pažnju i ljubav!!! Ostalo dolazi samo po sebi Very Happy. a sve što te zanima slobodno pitaj Very Happy
    yovanna
    yovanna


    Broj poruka : 1381
    Godina : 41
    Lokacija : Zrenjanin,Beograd
    ime psa : Bea
    Datum upisa : 10.05.2009

    Pozdrav Empty Re: Pozdrav

    Počalji  yovanna Čet 30 Jun 2011, 13:24

    Dobrodosao!Smile

    Sponsored content


    Pozdrav Empty Re: Pozdrav

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 28 Apr 2024, 17:10