Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Udomili smo psa.. :)

    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Udomili smo psa.. :) Empty Udomili smo psa.. :)

    Počalji  JovanaJoja Sre 20 Jul 2011, 16:11

    Na sred ulice nasla sam prelepo kuce,malo nzm koja je rasa... Smile
    Moje drustvo i ja smo ga svi zajedno udomili,ima mozda oko 2 meseca,imamo jos jednog velikog,stalno tu sa nama na ulici,budu kod mog druga ali ih svi zajedno hranimo.. Ovaj mali se od juce vec privikao,igra se sa Bobijem i Berijem,i i sa tim Avlijanerom koji se zove Dzulov.. Very Happy
    Mali nema ime,mi ga zovemo samo 'Mali'.. Very Happy
    Nije mi dala mama da ga ostavim kod nas,tako da je sada nas zajednicki pas.. Very Happy

    Ovo sam napisala cisto tako da podelim nasu srecu i sa vama.. Very Happy Danas ide 5-6 pasa seta sa nama.. Very Happy
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Udomili smo psa.. :) Empty Re: Udomili smo psa.. :)

    Počalji  Senada Uto 09 Avg 2011, 00:58

    Svaka cast sto se brinete o tim napustenim jadnicima... Da imam dosta love i veliko zemljiste prvo sto bih izgradila bi bio azil jer ovo na nasim ulicama se ne moze vise gledati... Bude mi bas zao. Sad

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 10:31