Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    ozbiljni problemi

    ljiljka007
    ljiljka007


    Broj poruka : 3
    Godina : 41
    ime psa : Mićko
    ime psa : Mićko
    Datum upisa : 20.11.2010

    ozbiljni problemi Empty ozbiljni problemi

    Počalji  ljiljka007 Pet 12 Avg 2011, 16:31

    Dobar dan svima!
    imam mužjaka labradora starog 16 meseci, koji do sada nije uopšte dresiran.. Nije naučen ni na povodac, ni na šetnju, na druge pse.. Skače kao lud na sve ljude oko sebe, a kad pokušam da ga ubacim u boks ništa ne pomaže.. Čak ni kad mu nudim hranu više neće da uđe.. Da li neko može da mi da neki praktičan savet kako da ga naučim da na naredbu ide u svoj boks, i kako da prestane da skače na druge ljude???? Pokušala sam sa štipanjem šapa, al prosto ne pomaže.. Kao da se samo još više razbesni kad ga uhvatim za šapice kad skoči Sad
    ljiljka007
    ljiljka007


    Broj poruka : 3
    Godina : 41
    ime psa : Mićko
    ime psa : Mićko
    Datum upisa : 20.11.2010

    ozbiljni problemi Empty Re: ozbiljni problemi

    Počalji  ljiljka007 Pet 12 Avg 2011, 16:33

    I da li neko može da mi preporuči nekog dobrog dresera iz Vrbasa ili okoline, koji bi mogao da dođe par puta kod mene kući da mene i mog psa nauči nekim osnovnim naredbama???

      Sada je Čet 02 Maj 2024, 22:48