Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Labrador i brnjica?!

    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Labrador i brnjica?! Empty Labrador i brnjica?!

    Počalji  Senada Sub 13 Avg 2011, 17:42

    Neki dan sam kupila brnjicu jer je kod nas, na nivou kantona Sarajevo donijet zakon da svi psi moraju nositi brnjicuuu... E sad, iako to neme nikakvog smisla jer zna se koji psi moraju nositi brnjicu, kupila sam je i Buma je nekad nosi oko vrata ili je nosim u ruci jer mi ne pada na pamet da psu koji spada u rasu koja se koristi za pse vodice i sl.i koja je poznata po svom uravnotezenom temperamentu i koji nije agresivan ni na ljude ni na zivotinje stavljam brnjicu, pogotovo ako je povodcu. Evil or Very Mad Medjutim, kazne za neposjedovanje su do 1000 maraka a ja koliki sam baksuz... Ipak sam je uzela. Ah, da i istog dana vidim vlasnika kako svog simpaticnog Bull Teriera seta bez povodca i naravno, bez brnjice...ali takve kretene policija na smije ni pogledati a kamoli ih kazniti...

    Sta vi mislite o ovome, i da li i kod vas postoji neki takav retardirani zakon ili ste imali nekad problem da vam neko prigovara za brnjicu?

    Ah da, i jos nesto! Moj pas bi navodno trebao nositi brnjicu pa da naidje neka lutalica (jer ih fala Bogu ima na stotine) pa strga i mene i njega... Nisu ni taj problem rijesili a izmisljaju rjesenja za nepostojece probleme...uuuuh! bom
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador i brnjica?! Empty Re: Labrador i brnjica?!

    Počalji  Berna Sub 13 Avg 2011, 17:53

    Ma... i ovde su doneli taj "zakon". A ja psa sa brnjicom videla nisam Laughing

    A vec znam pricu ako me neki komunalni policajac bude smarao - "Brnjica? Sta je to? Aaaa ono za njusku? Za agresivne pse? Ali ja nisam znala da treba za labradora... Stvarno? Jao stvarno nisam znala!" Laughing
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Labrador i brnjica?! Empty Re: Labrador i brnjica?!

    Počalji  Senada Sub 13 Avg 2011, 21:58

    Znaci po devizi, "Ignorance is blessing"... Wink.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador i brnjica?! Empty Re: Labrador i brnjica?!

    Počalji  Berna Ned 14 Avg 2011, 09:02

    Tako je! Very Happy

    Mada ja mislim da to ovde nikad nece ni zaziveti. Balkan Balkan Balkan ovo je Balkan.. come on! lol!
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Labrador i brnjica?! Empty Re: Labrador i brnjica?!

    Počalji  Senada Ned 14 Avg 2011, 12:40

    Berna ::Tako je! Very Happy

    Mada ja mislim da to ovde nikad nece ni zaziveti. Balkan Balkan Balkan ovo je Balkan.. come on! lol!

    Ahahahhahahhaha.... So true! Very Happy

    Sponsored content


    Labrador i brnjica?! Empty Re: Labrador i brnjica?!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 17 Maj 2024, 05:56