Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  Senada Pet 19 Avg 2011, 14:18

    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  Berna Pet 19 Avg 2011, 15:45

    Jako lep i nije "preteran" ni u kom smislu. Savrsen Smile

    Hvala za video Very Happy
    marin01234
    marin01234


    Broj poruka : 131
    Godina : 27
    ime psa : Roki
    Datum upisa : 17.04.2011

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  marin01234 Pet 19 Avg 2011, 16:26

    svidja mi se sto ga nisu koristili samo za izlozbe nego i za lov. po meni labrador nemoze biti "sampion" ako ne zna lovit.
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  Senada Pet 19 Avg 2011, 21:28

    I love you
    Meni je odmah zapeo za oko, jer nekako svi kad cuju za sampiona,izlozbenog laba, zamisljaju predebelog psa koji vise lici na kocku, i nema ni struka...
    A i meni se bas svidjelo i to sto je on izlozbeni labrador ali se koristi i kao radni-i to je pravi predstavnik rase, a ne kad gledaju samo izgled. I veeeliki plus sto su mu i kukovi snimljeni itd. Svaka cast. Kad bi se svi uzgajivaci tako trudili, gdje bi nam bio kraj! Ah...opet sam dobila ubrzanje. Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  Berna Pet 19 Avg 2011, 22:06

    Senada :: I love you
    Meni je odmah zapeo za oko, jer nekako svi kad cuju za sampiona,izlozbenog laba, zamisljaju predebelog psa koji vise lici na kocku, i nema ni struka...
    A i meni se bas svidjelo i to sto je on izlozbeni labrador ali se koristi i kao radni-i to je pravi predstavnik rase, a ne kad gledaju samo izgled. I veeeliki plus sto su mu i kukovi snimljeni itd. Svaka cast. Kad bi se svi uzgajivaci tako trudili, gdje bi nam bio kraj! Ah...opet sam dobila ubrzanje. Very Happy

    Mislis kad bi svi odgajivaci radili svoj posao kako treba..

    Nema veze, sreca pa ih ima jako dobrih i odgovornih. Smile
    shma
    shma


    Broj poruka : 843
    Godina : 34
    Lokacija : Obrenovac
    ime psa : Beck's
    Datum upisa : 01.12.2009

    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  shma Sub 20 Avg 2011, 16:46

    Lep pas,cist skolski primer kako lab treba da izgleda...

    Sponsored content


    Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz Empty Re: Odgovorni uzgajivaci i plod takvog truda: Buzz

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:48