Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Prehlada?

    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Prehlada? Empty Prehlada?

    Počalji  Straja Sub 27 Avg 2011, 12:10

    Ljudi primetio sam da Astor vec nekoliko dana nekada kao da teze dise, i kada se okrene na ledja kao da se nekako gusi, ne znam kako da vam opisem. U glavnom mislim da ima neki problem sa nosem, kao da mu je zapusen. Takodje nekada trlja od pod njusku... A to kada se kao gusi tada ispusti neki zvuk kao ono covek kad usmrkuje slajm... Jako tesko za objasnjavanje, ali nadam se da bar znate od prilike o cemu pricam, a ako ne pokusacu da ga snimim kad to uradi. Da veseo i je jede kao lud, i nema proliv. Zna li neko sta moze da bude?!
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Prehlada? Empty Re: Prehlada?

    Počalji  paun Sub 27 Avg 2011, 14:18

    Da nije to igra na ledjima kada kao da pocne da krklja, pa cesto i kine, moj to cesto radi
    The_Kop
    The_Kop


    Broj poruka : 18
    Godina : 41
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 04.07.2011

    Prehlada? Empty Re: Prehlada?

    Počalji  The_Kop Sub 27 Avg 2011, 15:06

    Takodje i moja Lea to isto radi, kad legne na ledja pa je cheshkam ili se igramo, tad zna da kija.
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Prehlada? Empty Re: Prehlada?

    Počalji  Straja Sub 27 Avg 2011, 15:16

    Nije to, mislim jeste da krklja, ali nije samo kad je na ledjima. Ne radi on to cesto, ali bas nekad ume da zakrklja. Ma valjda nije nista. Ako se bude desavalo nesto videcu sa veterinarom.
    The_Kop
    The_Kop


    Broj poruka : 18
    Godina : 41
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 04.07.2011

    Prehlada? Empty Re: Prehlada?

    Počalji  The_Kop Sub 27 Avg 2011, 15:23

    Ma bre, sigurno nije nista. Kao i svi labradori (zapravo, svi psi), sigurno i tvoj voli sve da istrazuje, njuska, gricne, proguta. Stoga, sigurno se naguta mukica prasine i sitnih chestica s vremena na vreme pa pokusava kashljanjem/kijanjem iste da izbaci iz organizma. Ubedjen sam da je to u pitanju. Mada, najbolje da se posavetujes sa svojim veterinarom da bi bio siguran.

    Sponsored content


    Prehlada? Empty Re: Prehlada?

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:00