Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Otok ispod vilice

    bammbamm
    bammbamm


    Broj poruka : 17
    Godina : 33
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Lara
    Datum upisa : 29.05.2011

    Otok ispod vilice Empty Otok ispod vilice

    Počalji  bammbamm Uto 06 Sep 2011, 04:46

    Molim vas za pomoc.
    Sinoc sam kod Lare sasvim slucajno primetila otok na bradi tj ispod vilice samo sa desne strane (nekako visi kao kesica). E sad, ona je u fazi kada menja zube. Faza promene prednjih je vec prosla, a skoro sam, opet slucajno, dok mi je grizla ruku, osetila da joj se kutnjaci sa obe strane klimaju. Sada bas tog desnog kutnjaka nije bilo. Ne znam da li je to zbog tog zuba mozda obican otok, koji je normalan, ili je mozda sama pokusavala da se oslobodi zubica pa se povredila.. Ne znam sta je u pitanju i jako se plasim.
    Inace ne reaguje na dodir, ne cvili i ne deluje mi da je boli, nema promene u raspolozenju, vesela je, skace, trci i normalno zvace na obe strane. Jedino sam primetila da sad uglavnom spava na levoj strani, na toj desnoj kao da joj ne prija - promeskolji se i okrene na levu.
    I da. Nisam rekla da je u subotu revakcinisana.
    Nije iskljuceno ni da je neki ujed jer je uglavnom napolju ili neka upala posto obozava da se probrcka u vodi s vremena na vreme kada su ove vrucine. To je ono sto sam ja uzela kao mogucnosti.

    Sta bi to moglo da bude po vasem misljenju? Da li neko ima ovakvo iskustvo?


    thedule
    thedule


    Broj poruka : 400
    Godina : 44
    Lokacija : Pozarevac
    ime psa : Alba
    ime psa : Bardo
    Datum upisa : 30.11.2009

    Otok ispod vilice Empty Re: Otok ispod vilice

    Počalji  thedule Uto 06 Sep 2011, 14:09

    da bi videla tacno sta je moras da odes kod veterinara

    a posto ne reaguje na dodir, moguce da je otok zbog rasta zubica.

    sacekaj par dana pa ako se ne povuce ili raste idi do veterinara
    bammbamm
    bammbamm


    Broj poruka : 17
    Godina : 33
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Lara
    Datum upisa : 29.05.2011

    Otok ispod vilice Empty Re: Otok ispod vilice

    Počalji  bammbamm Uto 06 Sep 2011, 17:12

    Proslo jeeee.. Sad je sve ok. Cim se probudila, otoka skoro nije ni bilo, a sada je totalno spao. Primetila sam da joj krvare desni i na gornjoj vilici pa joj sad dajem meksu hranu jer je ocigledno uhvatilo da ispadaju svi kutnjaci odjednom Rolling Eyes Sva je krezava jadna i samo bi da glodje nesto, ali procice. Pao mi je kamen sa srca.
    Hvala u svakom slucaju. Wink

    Sponsored content


    Otok ispod vilice Empty Re: Otok ispod vilice

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:26