Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Otvrdak na stomaku

    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Otvrdak na stomaku

    Počalji  Ljubi Pon 10 Okt 2011, 15:26

    Zdravo svima!

    Pročitala sam sve naslove tema i veći dio tema koje bi mogle da mi pomognu pri rješavanju Ljubičicinog i mog problema...

    Prije par dana primjetila sam otvrdak veličine manjeg oraha između zadnjih nogica... nakon toga sjetila sam se da je imala malu krasticu kad smo je donijeli kući. Veterinar ju je juče pregledao i rekao da je moguće da ju je nešto ubolo pa se to inficiralo ili je, ovim riječima: "ono nešto zbog čega joj neće biti spasa"... Uglavnom on je rekao da on to sada ne bi ništa dirao...
    Odvešću ja nju i drugom veterinaru ali me interesuje da li je neko od vas imao sličan problem?
    Primila je ona vakcinu prije petnaestak dana ( pročitala sam teme o kvržicama nakon injekcije)ali nije bocnuta na tom mjestu...
    Kad dodirujem to mjesto, ona ne reaguje pa sam prema tome zaključila da ju ne boli... potpuno se normalno ponaša, razigrana je, vesela... sve je isto.

    Unaprijed hvala!

    just_labs
    just_labs


    Broj poruka : 247
    Godina : 26
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Viki
    Datum upisa : 13.01.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  just_labs Pon 10 Okt 2011, 16:09

    nesto slicno je bilo heri ali je proslo posle nekog vremena:

    https://labradorfanclub.serbianforum.info/t1217-nesto-joj-izaslo


    a i ovde su pricali o necemu slicnom:

    https://labradorfanclub.serbianforum.info/t997-nesto-naduveno-na-rebrima-psa

    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Ljubi Pon 10 Okt 2011, 17:01

    Da, pročitala sam ja to i prije ali kod njih je na drugačijem mjestu, kod Ljubičice je između nogica na stomaku...

    U svakom slučaju hvala Smile


    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Berna Pon 10 Okt 2011, 20:20

    Ne razumem sta je mislio kad je rekao "ono nešto zbog čega joj neće biti spasa"?

    Definitivno bih potrazila misljenje drugog veterinara i to sto pre.
    The_Kop
    The_Kop


    Broj poruka : 18
    Godina : 41
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 04.07.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  The_Kop Pon 10 Okt 2011, 20:29

    S obzirom da pas ne pokazuje promene u ponasanju,da ne reaguje kad dodirnes to mesto(ne boli ga) + ako je ta okrugla tvorevina cvrsta na dodir i ako se nalazi duboko u tkivu, najverovatnije je u pitanju limfni cvor. Naravno, posavetuj se ti sa jos nekim veterinarom, za svaki slucaj Wink ZzZ
    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Ljubi Pon 10 Okt 2011, 21:28

    Berna ::Ne razumem sta je mislio kad je rekao "ono nešto zbog čega joj neće biti spasa"?

    Definitivno bih potrazila misljenje drugog veterinara i to sto pre.

    Ja mislim da je mislio na tumor... ali to je tako ružno zvučalo, tako je bio nezainteresovan... Pa i da je tumor u pitanju vjerovatno postoji način da se to riješi ili bar pokuša ili nešto uradi...

    Naravno, ići ćemo kod drugog.
    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Ljubi Pon 10 Okt 2011, 21:30

    The_Kop ::S obzirom da pas ne pokazuje promene u ponasanju,da ne reaguje kad dodirnes to mesto(ne boli ga) + ako je ta okrugla tvorevina cvrsta na dodir i ako se nalazi duboko u tkivu, najverovatnije je u pitanju limfni cvor. Naravno, posavetuj se ti sa jos nekim veterinarom, za svaki slucaj Wink ZzZ

    Svakako ću se posavjetovati, tvorevina jeste čvrsta ali ne tako duboka u tkivu i ne raste, danas je ista kao i juče...

    Hvala!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Berna Pon 10 Okt 2011, 22:26

    Jako je mala verovatnoca da stene dobije kancer. Ali cak i da je to slucaj, ako se sumnja na kancer radi se biopsija, i ukoliko se utvrdi da je maligni tumor i postoji mogucnost radi se hirurska intervencija i hemioterapija.

    Taj veterinar je difinitivno neozbiljan... Evil or Very Mad
    Ljubi
    Ljubi


    Broj poruka : 99
    Godina : 42
    Lokacija : Banja Luka
    ime psa : Ljubičica
    Datum upisa : 09.10.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Ljubi Pon 10 Okt 2011, 22:32

    Berna ::Jako je mala verovatnoca da stene dobije kancer. Ali cak i da je to slucaj, ako se sumnja na kancer radi se biopsija, i ukoliko se utvrdi da je maligni tumor i postoji mogucnost radi se hirurska intervencija i hemioterapija.

    Taj veterinar je difinitivno neozbiljan... Evil or Very Mad

    Hvala ti, sad mi je lakše... Ne znam ja ništa o bolestima, juče i danas samo čitam i tražim savjete. Sad mi je malo laše jer me je veterinar šokirao...

    Hvala!
    Straja
    Straja


    Broj poruka : 344
    Godina : 28
    Lokacija : Srbija, Beograd
    ime psa : Astor
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 11.06.2011

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Straja Pon 10 Okt 2011, 22:46

    Sad sam se i ja malo uplasio, posto Astor ima kao neke dve kuglice na korenu polnog organa (probacu da uslikam), mislim da mu se to nekad povlaci...Zna li mozda neko ko ima muzjaka da li je to normalno?
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Berna Uto 11 Okt 2011, 15:59

    Straja ::Sad sam se i ja malo uplasio, posto Astor ima kao neke dve kuglice na korenu polnog organa (probacu da uslikam), mislim da mu se to nekad povlaci...Zna li mozda neko ko ima muzjaka da li je to normalno?

    To su sikice Smile

    Sponsored content


    Otvrdak na stomaku Empty Re: Otvrdak na stomaku

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 13:43