Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+13
Acilim22
Ben_Bella
Oskar 15.03.
JovanaJoja
MRio
Ljubi
Jepur0
shma
Senada
jajdukovic
Berna
Leo III
Ampi
17 posters

    Moja vesela petorka :)

    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Acilim22 Pon 09 Apr 2012, 22:19

    Ben_Bella ::Jovana, zovem se Ivona, original su isti, a po ponasanju, Ben lici na Bena, a Bella na Marleya... I love you I love you
    Da li je na onoj slici sa rostiljem Marli levo, a Ben desno, pitam se da li ih razlikujem... Very Happy


    haahah,stvarno ne znam koji je koji,a zenke su uek opasnije od muskarcica,oni su naivni i slatki sviii,uh Very Happy
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Uto 10 Apr 2012, 09:10

    Ben_Bella ::Jovana, zovem se Ivona, original su isti, a po ponasanju, Ben lici na Bena, a Bella na Marleya... I love you I love you
    Da li je na onoj slici sa rostiljem Marli levo, a Ben desno, pitam se da li ih razlikujem... Very Happy

    da, Marley je lijevo, a Ben desno Razz
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Acilim22 Uto 10 Apr 2012, 17:40

    Ampi,tvoj potpis me je odusevio ♥
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ben_Bella Uto 10 Apr 2012, 19:18

    Ampi ::
    Ben_Bella ::Jovana, zovem se Ivona, original su isti, a po ponasanju, Ben lici na Bena, a Bella na Marleya... I love you I love you
    Da li je na onoj slici sa rostiljem Marli levo, a Ben desno, pitam se da li ih razlikujem... Very Happy

    da, Marley je lijevo, a Ben desno Razz
    Dobro je pogodila sam... Laughing
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Uto 10 Apr 2012, 21:55

    Acilim22 ::Ampi,tvoj potpis me je odusevio ♥

    i mene je oduševio Smile zato sam ga i stavila Razz
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Acilim22 Uto 10 Apr 2012, 21:57

    Ampi ::
    Acilim22 ::Ampi,tvoj potpis me je odusevio ♥

    i mene je oduševio Smile zato sam ga i stavila Razz


    haha.Razz
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Sre 18 Apr 2012, 07:55

    Samo da znate, ovdje ću biti odsutna nekoliko dana zbog škole -.-' Crying or Very sad

    Uglavnom, psi su mi dobro. Jedu, igraju se, spavaju itd. itd. Smile haha, pozz!

    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Sre 16 Maj 2012, 08:14

    Evoo novih slika :p

    Pogled prema mački u susjednom dvorištu Wink

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2cgfnh0

    Osmijeh Very Happy

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Dw8ggl

    Proizvodila sam čudne zvukove iz boravka pa su me Marley i Lina
    začuđeno gledali Razz hahah

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Rjnjmx

    Ma Bony je najslađi I love you

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2gvkn09

    Lina skočila do prozora pa sam ju uspjela ulovit u ovom položaju Smile uz cvijeće Very Happy

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2nq5ctt

    Eh, a sad mala priča o događajima ovog tjedna. Znači, bila je nedjelja i ujutro smo vani bili sa psima.
    Mama im je donijela doručak i svi su jeli osim Bena, i to nas je naravno uplašilo jer on uvijek najviše pojede. Uglavnom, cijelu nedjelju je spavao, nije obavljao nuždu, ni malu ni veliku. Trbuh mu je bio napuhnut, i svaki put kad ga podragamo po trbuhu, zacvilio je. Tata je u ponedjeljak ujutro zvao veterinara i dali su mu tri inekcije (vitamin, protiv bolova i nešto treće). Kad sam došla iz škole, on je bio u istom stanju, što znači : Inekcije mu nisu baš pomogle. I dalje nije obavoljao nužde i bio je sasvim pospan i umoran, nije bio raspoložen za ništa. Jedino dobro je to što je jeo i pio sve što smo mu dali. Od nedjelje je spavao u hodniku u kući. Pošto smo vidjeli da se neće oporaviti, tata i ja smo ga u utorak odvezli u veterinarsku stanicu. Prvo smo imali problema oko ulaska u auto. Tata je imao neke stvari u prtljažniku pa smo ga stavili iza na sjedalo. Ben se splašio pa je skočio naprijed na tatino sjedalo. Tu smo imali malo problema, ali smo ga uspjeli smiriti i krenuli smo nakon 20 minuta uvlačenja njega u auto. Sva sam se tresla jer nisam znala šta me čeka kada dođemo tamo. To je bilo 7 sati ujutro i psi lutalice koji su bili tamo udomljeni, bili su pušteni i Ben ih je gledao iz auta. Već je bio malo veseliji. Kad su oni svoje pse zatvorili, izašli smo van iz auta i Ben je odmah krenuo u potragu i pronjuškao je cijelo dvorište. Obavio je sve nužde i izgledao je puno bolje. Kasnije su mu izmjerili temperaturu jer su mislili da je možda krpelj u pitanju. Ali nije bilo to. Onda su mu vadili krv. I na kraju su procijenili da je imao upalu mokraćne cijevi. Dali su mu opet tri inekcije i rekli su da ga pustimo da spava i da se odmara jer će on sam odlučiti i dobiti potrebu kada bude trebao ustati i obaviti nuždu ili hodati po dvorištu. Kada smo došli kući, dala sam mu doručak koji je pojeo, popio je punu zdjelicu vode i zaspao. Kada sam došla iz škole, čekao me ispred ulaznih vrata sav vesel i mahao je repom punom brzinom. Bila sam presretna i sada se on opet vratio u dvorište među ostalim psima. Drago mi je što smo reagirali na vrijeme i što se nije ponovila ista stvar kao i sa mojim prvim Bonyem. Sada trenutno nemam nikakvih novih Benovih slika, ali čim budem imala, stavit ću Smile toliko od nas.. Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ben_Bella Sre 16 Maj 2012, 13:44

    Psi su ti prelepi!!! I love you Zao mi je sto je Breni prosao kroz ovo, ali mi je drago da se oporavlja. Kada sam pocela da citam, uplasila sam se i pomislila na najgore, ali hvala bogu nije mu nista. Prvom prilikom postavljaj Benijeve slike!!! I love you
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Sub 19 Maj 2012, 19:55

    Ben_Bella ::Psi su ti prelepi!!! I love you Zao mi je sto je Breni prosao kroz ovo, ali mi je drago da se oporavlja. Kada sam pocela da citam, uplasila sam se i pomislila na najgore, ali hvala bogu nije mu nista. Prvom prilikom postavljaj Benijeve slike!!! I love you

    Hvala Smile ma stavit ću Razz sad kad mi škola završi pa ću ih preko ljeta najviše slikat Very Happy
    Milla333
    Milla333


    Broj poruka : 236
    Godina : 35
    Lokacija : Niš
    ime psa : Nala
    ime psa : Nora
    Datum upisa : 22.03.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Milla333 Ned 20 Maj 2012, 18:19

    Prelep copor! Svaka cast kako uspevas da nadjes balans sa njima, vidi se da su svi srecni i jako dobro zbrinuti flower
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pon 21 Maj 2012, 12:22

    Milla333 ::Prelep copor! Svaka cast kako uspevas da nadjes balans sa njima, vidi se da su svi srecni i jako dobro zbrinuti flower

    hehe Smile hvala puno I love you
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pon 21 Maj 2012, 13:59

    Evo par slika od Bonyevog drugog rođendana Smile Razz
    Širili su se razni mirisi mesa, pa su im skoro oči ispale xD hahahaha Very Happy

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2hds00n

    Moja vesela petorka :) - Page 7 S4vots

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2uzv5hs

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Oi7jhx

    Moja vesela petorka :) - Page 7 11cabo8

    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ben_Bella Pon 21 Maj 2012, 19:42

    Preslatki su!!! Jel je moj miljenik ozdaravio? I love you
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Senada Pon 21 Maj 2012, 22:08

    Hhahhahaha! Kako su blesavi, gladni stvorovi....ma divi su! Zanimljivo je vidjeti toliko labradora, a svaki poseban na svoj nacin! A moj Bony, sta da kazem... Inace ne volim kada ljudi pare 2 rase bez nekog posebnog razloga ali toliko mi se svidjela ta kombinacija laba i ridzbeka, ma fantastican je.
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Uto 22 Maj 2012, 11:27

    Ma ozdravio je Smile hvala Bogu ! sad je ko nov Razz hahah gladni stvorovi xD hvala uglavnom Smile <3
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pet 25 Maj 2012, 09:08

    Jedna obavijest za vas. Više nemam svoju "veselu petorku" Crying or Very sad

    Jučer je kod nas bila mamina prijateljica kojoj je uginuo rotvajler, zvao se Ben i imao je 8 godina. Imao je tumor na nozi i operaciju su mu platili 5000 kn. Pošto su joj se svidjeli naši psi, a imamo ih puno, mama joj je poklonila Marleya. Nisam toliko tužna što više nije samnom, ali mi je najviše krivo što nisam bila kod kuće kad je odlazio. Mama mi je sve ispričala i rekla je da se Marley pokazao kao super pas, sve ju je slušao i hodao uz nju, u auto je ušao kao pravi gospodin, nije uopće skakao po toj ženi i normalno joj je prišao. To me jako začudilo jer je on uvijek bio hiperaktivan Smile ta mamina prijateljica živi jako blizu, svega 20 minuta autom od nje do nas. Tako da mi je mama obećala da će me voditi k njemu svaki mjesec. Sinoć smo mama i ja primjetile da je Bony jako tužan, možda zvuči ludo, ali mislim da mu fali Marley jer nema koga napadati. Dosadno mu je, Ben uvijek sjedi i mazi se sa nama, a Lina i Nelly mu valjda nisu zanimljive toliko kao Marley. Sad ujutro kad sam im davala doručak, Bony nije jeo i stvarno neznam da li je moguće da on toliko osjeti da mu Marleya više nema u dvorištu. Ta žena je jučer bila sa svojom obitelji, i kad je mama rekla Marleyu da im pokaže di su njegovi prijatelji, on je polagano šetao prema donjem dijelu dvorišta i okretao se da vidi da li oni idu za njim. Kad mi je mama to sve pričala, plakala sam kao luda! U ovakvim stvarima vidim koliko mi je zapravo stalo do njega, koliko ga volim i znam da će mi falit do neba!! Ali izdržat ću, što se mora nije teško. Navečer je ta prijateljica zvala moju mamu i rekla je da je vožnja prošla super. On je samo sjedio i gledao kroz prozor. Kad su došli kući, sve je voćke zapišavao i pregledao je cijelo dvorište. Večerao je i zaspao u kući ispod nekakvog stepeništa. Dole imaju punu kutiju igračaka od svog prijašnjeg psa Bena. Rekli su da slave rođendane i da će ove godine najvjerojatnije ići sa njim na more. Tako da.. bit će mu lijepo, čak možda i ljepše nego što mu je bilo kod nas. Također je rekla da je sve te loptice i ostale gumene igračke izvadio iz kutije i izabrao je jednu crvenu lopticu, a kasnije i zaspao sa njom. Pošto je tad bio sav uzbuđen, žena ga nije mogla normalno slikati jer je stalno hodao, pa malo sjedne, pa ustane i tako u krug. Valjda se nije mogao namjestiti i zaspati, ali uspjela nam je nekakvu sliku poslati na facebook, evo je i vama da vidite ..

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2f09cav

    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  JovanaJoja Pet 25 Maj 2012, 09:21

    Ajoojj. Mnogo mi je zao zbog tebe jer znam kako ti je.. Ja sam 2 dana plakala kad mi je tata rekao da ce odvesti negde Berija.. I na kraju ipak nije.. A drago mi je da mu je lepo tamooo.♥♥♥
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pet 25 Maj 2012, 09:43

    JovanaJoja ::Ajoojj. Mnogo mi je zao zbog tebe jer znam kako ti je.. Ja sam 2 dana plakala kad mi je tata rekao da ce odvesti negde Berija.. I na kraju ipak nije.. A drago mi je da mu je lepo tamooo.♥♥♥

    Pokušavam se smirit ali ne ide Sad
    Glupa sam, plačem cijelo jutro a njemu je lijepo, sigurno se nas ni ne sjeti, tj. Neznam kakve on misli ima u svojoj glavi i šta osjeća! Nemogu se suzdržat i samo razmišljam o njemu. Izludit ćuu Crying or Very sad
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ben_Bella Pet 25 Maj 2012, 10:21

    Ampi ::
    JovanaJoja ::Ajoojj. Mnogo mi je zao zbog tebe jer znam kako ti je.. Ja sam 2 dana plakala kad mi je tata rekao da ce odvesti negde Berija.. I na kraju ipak nije.. A drago mi je da mu je lepo tamooo.♥♥♥

    Pokušavam se smirit ali ne ide Sad
    Glupa sam, plačem cijelo jutro a njemu je lijepo, sigurno se nas ni ne sjeti, tj. Neznam kakve on misli ima u svojoj glavi i šta osjeća! Nemogu se suzdržat i samo razmišljam o njemu. Izludit ćuu Crying or Very sad
    Mogu misliti kako ti je, znam kako je bilo meni kada je mali Beni otisao, a kod mene je bio samo mesec ipo dana, a poklonili smo i rotvejlerku posle dve godine. Znam da ti je tesko i narednih nedelju dana ces misliti samo na njega, ali polako ce tuga prolaziti i shvatices da je tamo presrecan... I love you
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pet 25 Maj 2012, 10:53

    Ben_Bella ::
    Ampi ::
    JovanaJoja ::Ajoojj. Mnogo mi je zao zbog tebe jer znam kako ti je.. Ja sam 2 dana plakala kad mi je tata rekao da ce odvesti negde Berija.. I na kraju ipak nije.. A drago mi je da mu je lepo tamooo.♥♥♥

    Pokušavam se smirit ali ne ide Sad
    Glupa sam, plačem cijelo jutro a njemu je lijepo, sigurno se nas ni ne sjeti, tj. Neznam kakve on misli ima u svojoj glavi i šta osjeća! Nemogu se suzdržat i samo razmišljam o njemu. Izludit ćuu Crying or Very sad
    Mogu misliti kako ti je, znam kako je bilo meni kada je mali Beni otisao, a kod mene je bio samo mesec ipo dana, a poklonili smo i rotvejlerku posle dve godine. Znam da ti je tesko i narednih nedelju dana ces misliti samo na njega, ali polako ce tuga prolaziti i shvatices da je tamo presrecan... I love you

    Mi smo ga kupili dok je imao 2 i pol' mjeseca i svašta smo prošli sa njim jer je bio u kući najduže od svih pasa. Koliko je samo štete napravio, nagricko se svega i svačega, tako da će me puno stvari podsjećat na njega, a ne samo uspomene i slike! Uglavnom, hoću reć da smo ga imali godinu i par mjeseci. Puno je to, i stvarno se čovjek navikne i onda mi ode ovako naglo. Nemogu vam opisat koliko mi je teško. Sve njegove one djetinjaste nevolje sam prošla sa njim, znači skoro od rođenja je kod nas i poznam ga k'o svoj prst i užasno mi je sad kad ga nema tu pored mene! Sad Neću više tugovat jer ću navuć' vraga i njemu, nedaj Bože, pokvarit život!
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Acilim22 Pet 25 Maj 2012, 13:11

    Joj,ja zaista znam kako ti je,moj tata kada proda kuce ili nekog psa,a ja sam za njega toliko vezana,ja se isto ne mogu smiriti Sad Zato sto ja sa njima provodim vremena i vremena,zaista zelim da to budu pravi psi a ne da ih samo drzimo po boksevima i da su nam pare najbitnije,i kada odu tako naglo budem tuzna 5 dana,ne mmogu da se smirim Sad Zaista je strasno,ipak je to pas ,labrador,bude ti na neki nacin kao covek,kao da ga razumes i da te razume Sad smirices se,gledaj lepsu stranu,super mu je tamo,ali nije da ne pomisli na vas ,ipak je vise vremena sa vama proveo...
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Pet 25 Maj 2012, 20:12

    Acilim22 ::Joj,ja zaista znam kako ti je,moj tata kada proda kuce ili nekog psa,a ja sam za njega toliko vezana,ja se isto ne mogu smiriti Sad Zato sto ja sa njima provodim vremena i vremena,zaista zelim da to budu pravi psi a ne da ih samo drzimo po boksevima i da su nam pare najbitnije,i kada odu tako naglo budem tuzna 5 dana,ne mmogu da se smirim Sad Zaista je strasno,ipak je to pas ,labrador,bude ti na neki nacin kao covek,kao da ga razumes i da te razume Sad smirices se,gledaj lepsu stranu,super mu je tamo,ali nije da ne pomisli na vas ,ipak je vise vremena sa vama proveo...

    Ajoj. Hvala na utjehi Smile I love you
    Ampi
    Ampi


    Broj poruka : 98
    Godina : 26
    Lokacija : Sveti Ivan Zelina
    ime psa : Nelly, Bony, Ben i Lina
    Datum upisa : 27.10.2011

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ampi Sub 26 Maj 2012, 19:54

    Svi smo mi tužni zbog Marleya.. Crying or Very sad

    Moja vesela petorka :) - Page 7 1j6bo5

    Moja vesela petorka :) - Page 7 A2artl

    Ali život ide dalje.. Neutral

    Lina u defektu Very Happy

    Moja vesela petorka :) - Page 7 1zw0rqa

    Pogled prema mački na cesti, nakon pogleda slijedio je zalet ! Razz

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2uz3ui9

    Moji ljepotani I love you

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Rkmxqw

    Ekipica Smile

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2i6ypfo

    Nelly slatkica Very Happy

    Moja vesela petorka :) - Page 7 6p2hht

    Macani I love you

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Awxfnn

    Moja vesela petorka :) - Page 7 42jc0

    Tu sam Bonyu sakrila lopticu iza rešetke od roštilja, i pošto on nije mogao
    doći do nje, onda je desetak minuta sjedio ovako i čekao da mu je dam Razz

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2are36

    Moja vesela petorka :) - Page 7 29gn38g

    Tu kao neko trčanje @

    Moja vesela petorka :) - Page 7 35jzgyd

    A baš mi je nekako slatkaa Smile

    Moja vesela petorka :) - Page 7 2guwih5

    Naši čuvari elephant

    Moja vesela petorka :) - Page 7 1zqd535
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Ben_Bella Sub 26 Maj 2012, 21:02

    Prelepi su svi do jednog!!! I love you

    Sponsored content


    Moja vesela petorka :) - Page 7 Empty Re: Moja vesela petorka :)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 23:33