Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    molim za pomoc...

    LORD
    LORD


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 08.12.2011

    molim za pomoc... Empty molim za pomoc...

    Počalji  LORD Čet 08 Dec 2011, 01:07

    Pozdrav svima,ja cu sada da vasm kazem moj slucaj pa ako neko moze da mi pomogne..
    znaci zelim da kupim labradora i preko oglasa sam nasao za 50e bez papira a papiri su jos 40e,pa sam odlucio da ga uzmem bez papira posto i ne stojim bas dobro financijski a i trebace mi para kada ga budem uzeo tipa za hranu i to.Znaci stene ce kada ga ja budem uzeo imati skoro 3meseca posto je rodjeno 1.10
    e sada covek od koga ga uzimam mi je rekao da je primio prvu vakcinu i da je vise puta ciscen od glisti i da za mesec dana treba da primi drugu,znaci to je vec kada ga ja budem uzeo posto cu ga uzeti krajem meseca,e sad kako se zove ta vakcina sto treba da mu dam i sta jos posle toga trebam da mu dam,i posto me uzimam papire da li je on meni duzan da da neki papir gde pise sta je sve primio,pozdrav i nadam se da ce mi neko odgovoriti...
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    molim za pomoc... Empty Re: molim za pomoc...

    Počalji  Nade Čet 08 Dec 2011, 01:29

    Jel stene primilo prvu vakcinu ili revakcinu, to morate pitati. Ukoliko je druga vakcina u pitanje, nedelja dana pre vakcina morate ga procistiti od gliste, uzima se tablete, to imate u vet. apotekama ili vas vet vam moze objasniti. po vakcinacije pas mora biti najmanje nedelju dana u karantin. odgajac vam je duzan dati zdrastvenu legitimaciju u kojoj pise kad je primio vakcinu, koju vakcinu i eventualno kad je bio procisten od crevne parazite.
    LORD
    LORD


    Broj poruka : 12
    Godina : 34
    ime psa : Rex
    Datum upisa : 08.12.2011

    molim za pomoc... Empty Re: molim za pomoc...

    Počalji  LORD Čet 08 Dec 2011, 08:59

    koliko sam ga ja razumeo primio je samo prvu,revakcinu nije,zato me i buni sve jer on prvu vakcinu valjda prima sa mesec dana a ovo stene sada ima dva meseca tako da mi je valjda logicno da je primio i drugu,jer mi je on rekao da treba da primi tek krajem januara
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    molim za pomoc... Empty Re: molim za pomoc...

    Počalji  Nade Čet 08 Dec 2011, 09:38

    Najbolji savjet sta vam mogu dati je da odnesete stenca kod veterinara, zajedno sa zdravstvena legitimacija, veterinar tje to pogledati sta je primio i objasnice vam.

    Sponsored content


    molim za pomoc... Empty Re: molim za pomoc...

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 13:03