Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Bijela njuška

    cikajoca
    cikajoca


    Broj poruka : 125
    Godina : 63
    Lokacija : Brčko DC
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 29.11.2010

    Bijela njuška Empty Bijela njuška

    Počalji  cikajoca Uto 10 Jan 2012, 22:40

    Evo već skoro mjesec dana kako primjećujem polaganu promjenu na Bobijevoj njušci. Prvo je sa gornje strane bila ispucala ali nisam se puno obazirao na to jer je često znao da rije zemlju njuškom (kao svinja) i to sam pripisivao tome.
    Međutim, nakon moje otsutnosti od 15 dana, pri povratku i preuzimanju Bobija (bio je kod moje majke na selu) primijetio sam da mu je njuška bijela. U prvi mah sam pomislio da je opet negdje rovio po nečemu, međutim nije bilo tako. Njuška mu je zaista bijela i jako osjetljiva na dodir. (ne dozvoljava da mu diram njušku). Kad ga prisilim i opipam dosta je hrapava. Ne kašlje ali ima sekreta iz nosa. Vodiću ga kod veterinara a ovdje hoću da provjerim da li je neko imao sličan slučaj.Evo slike (dosta ružnije izgleda na slici nego u prirodi, vjerovatno zbog blica)

    [img]Bijela njuška Bobijevanjuska [/img]
    Senada
    Senada


    Broj poruka : 1221
    Godina : 34
    Lokacija : Sarajevo
    ime psa : Buma
    Datum upisa : 10.02.2011

    Bijela njuška Empty Re: Bijela njuška

    Počalji  Senada Sre 11 Jan 2012, 12:24

    Strasno! Nisam nikad nista slicno vidjela. Sto prije verinaru,ne mogu ni zamisliti kako ga boli. Djeluje mi kao neko gljivicno oboljenje, ali najbolje je da to pocnete sto prije lijeciti. Javi sta je i kako nam se oporavlja!
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Bijela njuška Empty Re: Bijela njuška

    Počalji  Berna Sre 11 Jan 2012, 15:27

    Veterinar!
    cikajoca
    cikajoca


    Broj poruka : 125
    Godina : 63
    Lokacija : Brčko DC
    ime psa : Bobi
    Datum upisa : 29.11.2010

    Bijela njuška Empty Re: Bijela njuška

    Počalji  cikajoca Sre 11 Jan 2012, 16:46

    Berna ::Veterinar!
    Ništa posebno nisam saznao. Samo mi je rečeno: ispirajte rivanolom 7 dana i mažite sa ovom masti dva puta dnevno, ujutro i naveče. A mast je: Cinkvitaminska mast koju proizvodi veterinarski zavod Zemun. Sastav: cink oksid, riblje ulje, cvetni miris.
    Ublažava upalne procese na koži, pomaže epitelizaciju i brže zarastanje rana. I to je za sada sve. Ni riječ više, samo: dođite za 7 dana da pogledamo ponovo.
    Na moj komentar da će on to odmah polizati jezikom, samo je prokomentarisano: svi tako kažu.
    Doveo ga kući, očistio njušku rivanolom i namazao sa pomenutom mašću. za dva minuta je sve polizao, samo je ostalo u pukotinama. Večeras ću ponoviti postupak, vidjećemo šta će biti. Ukoliko ne bude poboljšanja, mijenjam veterinara. Evil or Very Mad
    Leo III
    Leo III
    moderator


    Broj poruka : 1259
    Godina : 28
    Lokacija : Zrenjanin
    ime psa : Ejmi
    ime psa : Leo
    Datum upisa : 17.04.2011

    Bijela njuška Empty Re: Bijela njuška

    Počalji  Leo III Sre 11 Jan 2012, 20:44

    Mislim da je najbolje da odete kod drugog veterinara.

    Sponsored content


    Bijela njuška Empty Re: Bijela njuška

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:27