Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Stafilokoke

    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Stafilokoke Empty Stafilokoke

    Počalji  Ben_Bella Ned 15 Jan 2012, 18:26

    Da li je neko cuo za stafilokoke?
    Moj Ben je to imao letos, veterinar kaze da je od vlage, ili prljavstine vode u kojoj se kupao(posto je Ben dosta plivao), ali ja Bena posle svakog plivanja lepo isperem vodom i osusim fenom, da li bih trebala da ga posle kupanja kupam samponom ili da ga mozda ne pustam na plivanje, ali bi mi bilo jako zao posto on plivanje obozava.

    PS: Mnogi psi se kupaju na istom mestu gde i Ben.

    Javite se ako neko ima iskustva...
    Sasska
    Sasska


    Broj poruka : 1213
    Godina : 43
    Lokacija : Beograd, BV
    ime psa : Ra
    Datum upisa : 08.09.2010

    Stafilokoke Empty Re: Stafilokoke

    Počalji  Sasska Pon 16 Jan 2012, 11:14


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 12:28