Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Pozdrav svima!

    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Pozdrav svima! Empty Pozdrav svima!

    Počalji  ekolog Sre 04 Apr 2012, 23:37

    Cao! Ja sam Ana. Pre par dana sam kupila stene labradora. Jako je mali, ima samo mesec ipo. Zove se Ares.
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 00:00

    ekolog ::Cao! Ja sam Ana. Pre par dana sam kupila stene labradora. Jako je mali, ima samo mesec ipo. Zove se Ares.


    Dobrodosli! Zelimo vam da najlepse trenutke provedete na ovom Forumu! Poprilicno rano ste ga uzeli,on treba da je sa majkom zbog grickaanja (ona treba da ga nauci koliko jako sme da grice) i psihickog stanja,no ok...Pozzz!


    Poslednji izmenio Acilim22 dana Čet 05 Apr 2012, 00:08, izmenjeno ukupno 1 puta
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  ekolog Čet 05 Apr 2012, 00:08

    Hvala! Nisam znala da li je rano ili ne.. Samo su me pozvali i rekli da sada mogu doci po njega.. nadam se da nece biti posledica Sad
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 00:09

    ekolog ::Hvala! Nisam znala da li je rano ili ne.. Samo su me pozvali i rekli da sada mogu doci po njega.. nadam se da nece biti posledica Sad

    Pa,morate malo vise raditi sa njim Very Happy El u kuci? Rado ocekujemo slike! Cime ga hranite?
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  ekolog Čet 05 Apr 2012, 00:15

    Uh, ako je samo to, onda mi je laknulo Smile da, u kuci je.. mali je , i ne mogu dozvoliti da bude sam.. a i jos mu je hladno.. Koristim granulice, ali i kuvanu hranu, kao i mlecne prosizvode (mleko, jogurt). Da li mu to odgovara?
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 00:23

    ekolog ::Uh, ako je samo to, onda mi je laknulo Smile da, u kuci je.. mali je , i ne mogu dozvoliti da bude sam.. a i jos mu je hladno.. Koristim granulice, ali i kuvanu hranu, kao i mlecne prosizvode (mleko, jogurt). Da li mu to odgovara?


    Mlekooo neeee,nikako zbog laktoze,znaci,ukinite mleko! Jogurt sme,supice,pirinac meso piletinu svinjetinu (prokuvano) ima tu jos svaceg ili ti te "prirodne hrane" pisano je na forumu Wink
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Ben_Bella Čet 05 Apr 2012, 07:33

    Acilim22 ::
    ekolog ::Uh, ako je samo to, onda mi je laknulo Smile da, u kuci je.. mali je , i ne mogu dozvoliti da bude sam.. a i jos mu je hladno.. Koristim granulice, ali i kuvanu hranu, kao i mlecne prosizvode (mleko, jogurt). Da li mu to odgovara?


    Mlekooo neeee,nikako zbog laktoze,znaci,ukinite mleko! Jogurt sme,supice,pirinac meso piletinu svinjetinu (prokuvano) ima tu jos svaceg ili ti te "prirodne hrane" pisano je na forumu Wink
    DOBRODOSLIIIIIIIIIIII!!! Razz Slazem se sa Milicom... Wink
    avatar
    Labrador<3


    Broj poruka : 80
    Datum upisa : 19.01.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Labrador<3 Čet 05 Apr 2012, 18:23

    Dobrodošli... Da stvarno ste ga prerano uzeli. Na forumu je dosta pisano o hrani i o dobi kada treba uzeti psa. Također imaš i tema o grickanju i gotovo svakom mogucem problemu. Nadam se da neće biti nikakvih problema. Sretno s novim štenetom Very Happy I love you
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  ekolog Čet 05 Apr 2012, 19:10

    Hvala! nisam mogla da biram, tako je kako je.. mislim da mi pomoci nema, bat sto se tice grickanja,.. gricka kao lud, a najvise voli moju ruku Smile sva mi je izgrebana, ali dobro, izdrzacu Smile
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 19:13

    ekolog ::Hvala! nisam mogla da biram, tako je kako je.. mislim da mi pomoci nema, bat sto se tice grickanja,.. gricka kao lud, a najvise voli moju ruku Smile sva mi je izgrebana, ali dobro, izdrzacu Smile


    Tako je bilo svima nama,i da ga nisi uzela ranije,samo sto bi bilo malo umerenije,ali verujte,brzo odrastaju,ne mogu da verujem da ovaj moj ima 8 a ko da je juce bilo kada je dosla malena cupava loptica koju sam cekala 2 godine Laughing Tako da ,uzivajte do voli da se mazi i provedite svaki trenutak sa njim jer puno vredi I love you
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  ViPns Čet 05 Apr 2012, 21:04

    Ne brini nije jako rano sa 6 nebelja,svakako je prestalo da sisa tako da fizicki vise nije moralo biti uz majku,cak sta vise smatram da ce biti vezanije za vas,no vreme ce pokazati i mi smo Ariel uzeli sa 6 nedelja starosti i nismo imali problema zbog toga. Zelim vam puno lepih trenutaka sa novim clanom domacinstva i dobrodosli na druzenje!
    Acilim22
    Acilim22


    Broj poruka : 1353
    Godina : 26
    Lokacija : Ruma
    ime psa : Apollo Magic Yellow Smile <3

    ime psa : Britney I love you


    Datum upisa : 16.02.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Acilim22 Čet 05 Apr 2012, 21:07

    Pa da,nije to toliko rano,nemojte se brinuti,nisam ja zelela da vas uplasim,samo sam rekla da je to neko pravilo sa dva meseca i zbog vakcini i to ..Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Ben_Bella Čet 05 Apr 2012, 22:00

    Ja sam i Bena i Bellu uzela sa 6 nedelja, ispalo je da je to dobro, sto kaze ViPns vise su vezani za nas... Very Happy
    ekolog
    ekolog


    Broj poruka : 48
    Godina : 35
    ime psa : Ares
    Datum upisa : 04.04.2012

    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  ekolog Čet 05 Apr 2012, 22:29

    kod mene je od subote i vec se vezao Smile ako negde hocu da idem, to mogu samo dok spava Smile

    Sponsored content


    Pozdrav svima! Empty Re: Pozdrav svima!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 09:13