Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    I Klupska specijalka - L.R.Kluba Vojvodina 3.10.2009.

    Luthiena
    Luthiena


    Broj poruka : 257
    Datum upisa : 13.09.2008

    I Klupska specijalka - L.R.Kluba Vojvodina 3.10.2009. Empty I Klupska specijalka - L.R.Kluba Vojvodina 3.10.2009.

    Počalji  Luthiena Ned 25 Jan 2009, 12:20

    Labrador Retriver Klub Vojvodina najavljuje- I klupsku Specijalku


    Specijalku u Novom Sadu 03.10.2009.god će suditi Jean Allen - Allenie kennel UK



    Allenie Labradori



    To je bilo davne 1976.godine kada je ušao prvi labrador u naše domaćinstvo, bilo je pravo vreme da imamo psa, imajući malo dete, pouzdan temperament je bio naš prvi prioritet kada smo odlučivali koju ćemo rasu uzeti. Labrador je bio pravi izbor. Pronašli smo leglo Landyke Laird i Weston Honey(unuka od CH Reanacre Twiste), i tako je Haidi ušla u našu porodicu.



    Već 1980.godine smo odlučili da uzmemo još jednog labradora. Posle bezbroj poziva i gledanja nekoliko legala, pronašli smo leglo od SH CH Stajantors Honest John i Stajantors Pearl. Iz ovog legla smo izabrali jedno jako ponosno štene koje je vec sa 8 nedelja govorilo "gledaj te u mene"! To veoma ponosno štene je bio Sh Ch Squire Harvey of Allenie, koji je osvojio 6 CC'a, 1 RCC, Pobednik Grupe, i naravno njegov najveći podvig je osvajanje CC i Best of Breed na CRUFTS-u 1985.god i ulazak u prvih 8 pasa za Grupu.



    Od tada sledili su mnogi CC, R CC i Championship pobednici koji su bili deo naše porodice. U njih spadaju Genisval Charade of Allenie, Sujavia Madonna of Allenie, Allenies' Royal Romance, rodjaci Allenies MacHattie i MacCallum i veteranka Allenies Stolen Moment.



    Naše trenutne zvezde su:
    Sh Ch Allenies Maverick JW ShCM 4CC's 8RCC's
    Allenies Jezzabel JW 1CC 1RCC
    Allenies Ophelia 2RCC's
    Harrop Canasta at Mandurasn 2CC 1RCC (owned with Allen and Christine Guildford)
    and our English Springer Spaniel
    Trimere Talking Point of Allenie JW 2CC's 3RCC's



    Anthony(naš sin) je zadužen za hendlovanje pasa, ja i moj muž Geoff smo preuzeli ulogu s druge strane ringa. Svo troje smo sudije na Championship nivou(što znači da možemo da dodeljujemo CC).



    Nikada nismo imali veliku odgajivačnicu i jako smo ponosni na pse koje smo pomenuli u ovom tekstu,većina je odlčno prolazila na izlozbama Championship nivoa i nosioci su CC I RCC, trenutno imamo 4 psa sa ovim titulama. Mi težimo da odgojimo tipične pse sa dobrim temperementom, koje nalazimo "prijatnim za oko" dobrog eksterijera, mi smo zadovoljni sa onim što smo postigli do sada. Naravno uvek gledamo napred i isčekujemo budućnost i nove dolazeće generacije.



    Jean,Geoff i Anthony Allen.


    http://www.champdogs.co.uk/breeder/14064.html



    preneto sa foruma SVET LABRADORA

      Similar topics

      -

      Sada je Čet 02 Maj 2024, 12:27