Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pitanjce...

    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pitanjce... Empty Pitanjce...

    Počalji  Ben_Bella Uto 19 Jun 2012, 11:57

    Posto mi je dobra vecina formulasa rekla da je plivanje super za razvoj misica, zatezanje ledja i sirenje grudi sada bih zelela da pitam koliko psu treba vremena da rasiri grudni kos uz plivanje od sat vremena dnevno? Jos jedna stvar, mislim da su psi poceli naglo da mi mrsave od kada toliko plivaju i da li da im povecam kolicinu hrane? U ishranu sam ubacila kuvanu hranu, hleb i sve to pomesam sa granulama. Hvala na odgovorima unapred! Very Happy
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pitanjce... Empty Re: Pitanjce...

    Počalji  Berna Uto 19 Jun 2012, 12:14

    Plivanje jeste super za razvoj misica (a pri tom ne opterecuje zglobove). Sirina grudnog kosa zavisi, pak, od genetike, i sem misica na prednjim nogama ne vidim kako bi drugacije mogao da se prosiri..

    Ako su psi aktivniji, pojacaj ishranu.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pitanjce... Empty Re: Pitanjce...

    Počalji  Ben_Bella Uto 19 Jun 2012, 13:08

    Berna ::Plivanje jeste super za razvoj misica (a pri tom ne opterecuje zglobove). Sirina grudnog kosa zavisi, pak, od genetike, i sem misica na prednjim nogama ne vidim kako bi drugacije mogao da se prosiri..

    Ako su psi aktivniji, pojacaj ishranu.
    Hvala puno na odgovoru. Mada kada malo bolje razmislim, moguce je da su mu roditelji i braca i sestre samo misicaviji u tom predelu, Ben je najveci u leglu, a u ostalim predelima tela je krupniji i od brace i od sestara, ali samo tu nije. Evo slike Benovog brata i slika Bena, pa mi recite sta mislite.
    Pitanjce... 40526311685372510148931 Benov brat
    Pitanjce... Cimg4666 Ben

    Sponsored content


    Pitanjce... Empty Re: Pitanjce...

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 19 Maj 2024, 11:57