Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Treba mi pomoc :)

    marijamaky
    marijamaky


    Broj poruka : 5
    Godina : 32
    Lokacija : Montenegro
    ime psa : Hani (honey)
    Datum upisa : 08.04.2012

    Treba mi pomoc :) Empty Treba mi pomoc :)

    Počalji  marijamaky Pet 20 Jul 2012, 19:53

    Dobila sam labradorku od prve komsinice. Deli nas samo ograda. Moje stene ima 41 dan. Vec se naviklo da izlazi iz kuce kada zeli da obavi nuzdu, redovno to radi u travi Smile Ali kao sto sam navela, njena majka se nalazi odmah pored, i kada god izadje napolje trci u drugo dvoriste kod svoje majke, a kada je vracam jako njuci. Jos uvjek je mala i ne ocekujem da razumije moje komande, nastojim da budem autoritet bez vike i prutica ali ne uspijeva mi bas... molim vas za pomoc sta da radim???

    Unaprijed zahvalna
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Treba mi pomoc :) Empty Re: Treba mi pomoc :)

    Počalji  Ben_Bella Pet 20 Jul 2012, 20:51

    marijamaky ::Dobila sam labradorku od prve komsinice. Deli nas samo ograda. Moje stene ima 41 dan. Vec se naviklo da izlazi iz kuce kada zeli da obavi nuzdu, redovno to radi u travi Smile Ali kao sto sam navela, njena majka se nalazi odmah pored, i kada god izadje napolje trci u drugo dvoriste kod svoje majke, a kada je vracam jako njuci. Jos uvjek je mala i ne ocekujem da razumije moje komande, nastojim da budem autoritet bez vike i prutica ali ne uspijeva mi bas... molim vas za pomoc sta da radim???

    Unaprijed zahvalna
    Greska je to sto ste je uzeli rano, jos je vezana za majku, mislim da cese smiriti, ako se vidi sa majkom jednom dnevno, bar na sat.
    marijamaky
    marijamaky


    Broj poruka : 5
    Godina : 32
    Lokacija : Montenegro
    ime psa : Hani (honey)
    Datum upisa : 08.04.2012

    Treba mi pomoc :) Empty Re: Treba mi pomoc :)

    Počalji  marijamaky Sub 21 Jul 2012, 01:48

    Uzela sam je tek pre 2 dana. A i cula sam da se stenad, sto su starija, teze odvajaju...
    marijamaky
    marijamaky


    Broj poruka : 5
    Godina : 32
    Lokacija : Montenegro
    ime psa : Hani (honey)
    Datum upisa : 08.04.2012

    Treba mi pomoc :) Empty Re: Treba mi pomoc :)

    Počalji  marijamaky Sub 21 Jul 2012, 01:51

    marijamaky ::Uzela sam je tek pre 2 dana. A i cula sam da se stenad, sto su starija, teze odvajaju...

    p.s. Smile njena majka se vec navikla na to, samo dodje onjusi je i ode, a ona ne svaki put kada je izvedem napolje trci u susjedno dvoriste...
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Treba mi pomoc :) Empty Re: Treba mi pomoc :)

    Počalji  Ben_Bella Sub 21 Jul 2012, 08:52

    marijamaky ::Uzela sam je tek pre 2 dana. A i cula sam da se stenad, sto su starija, teze odvajaju...

    p.s. Smile njena majka se vec navikla na to, samo dodje onjusi je i ode, a ona ne svaki put kada je izvedem napolje trci u susjedno dvoriste...

    To apsolutno nije tacno, sto su stariji, lakse prihvataju neke stvari, bas kao i deca, pre ce dete od 5 god. da shvati da ne treba lomiti case, a ne dete od 2 god. Majka ih uci da ne grickaju, kako treba da se ponasaju... Stenci se uzimaju sa 2 meseca, tj. 8 nedelja. Da kazemo da je ok psa uzeti i sa nekih 7 nedelja, ali najbolje je sa osam. Verujte, znam iz iskustva, svog prvog psa sam uzela sa sest nedelja, prve dve nedelje nije najbolje podneo, na svu srecu miran je pas pa nije pravio velike gluposti. Mislim da cete morati da sacekate da vreme malo prodje kako bi se navikla, zanemarite vidjanje sa majkom, kako bi se lakse opustila.

    Sponsored content


    Treba mi pomoc :) Empty Re: Treba mi pomoc :)

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 14 Maj 2024, 07:05