Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    sta da radim??

    avatar
    cortez83


    Broj poruka : 2
    Godina : 40
    ime psa : bety
    Datum upisa : 02.08.2012

    sta da radim?? Empty sta da radim??

    Počalji  cortez83 Ned 05 Avg 2012, 10:12

    Pozdrav svima! Dobio sam od prijatelja dve preslatke zenke labradora. naime, zenkice imaju nepunih mesec dana. dao mi je jer njegova kuja nije mogla sve da ih doji(okotila ih je mnogo)..imaju buve i krpelje,primetio sam.. lepo jedu,tj piju mleko i izgledaju veoma zdravo od kada su kod mene..e sad,potreban mi je savet.. kako ih ocistiti od krpelja i buva sa obzirom da su stare ne punih mesec dana? kad je najbolje otici kod veterinara i slicno? svaki savet bi mi dobro dosao.. Unapred zahvalan svuma!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  Ben_Bella Ned 05 Avg 2012, 11:52

    cortez83 ::Pozdrav svima! Dobio sam od prijatelja dve preslatke zenke labradora. naime, zenkice imaju nepunih mesec dana. dao mi je jer njegova kuja nije mogla sve da ih doji(okotila ih je mnogo)..imaju buve i krpelje,primetio sam.. lepo jedu,tj piju mleko i izgledaju veoma zdravo od kada su kod mene..e sad,potreban mi je savet.. kako ih ocistiti od krpelja i buva sa obzirom da su stare ne punih mesec dana? kad je najbolje otici kod veterinara i slicno? svaki savet bi mi dobro dosao.. Unapred zahvalan svuma!
    Koje mleko im dajete, posto postoji posebno mleko za stence. Najbolje je da odmah odete kod veterinara i pitate ga za sredstvo protiv buva i krpelja i naravno kako se starati o njima (mislim na stvari koje mozda ne znate), sve u svemu da Vas posavetuje.. Obavezno ih lepo pazite zato sto su nenormalno mnogo ugrozeni zato sto nisu primili ni prvu vakcinu (ako se ne varam). Nadam se da cete se snaci. Pozdrav...
    avatar
    cortez83


    Broj poruka : 2
    Godina : 40
    ime psa : bety
    Datum upisa : 02.08.2012

    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  cortez83 Ned 05 Avg 2012, 21:15

    ocistili smo krpelje, a buve izgleda da nisu ni imali.. dajemo im dugotrajno 3,2 mm.. nisu primili prvu vakcinu. u kom uzrastu treba da prime? moj veterinar je na odmoru i vraca se a 5-6 dana. da li je urgentno da prime odmah ili mozemo sacekati dok se ne vrati? inace,zaista su se osvezili stenci od kad su kod mene. prelepo i zdravo izgledaju i jako.. posvecuje im se maximum paznje. okacicu slike cim stignem da ih slikam
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  Ben_Bella Ned 05 Avg 2012, 22:25

    cortez83 ::ocistili smo krpelje, a buve izgleda da nisu ni imali.. dajemo im dugotrajno 3,2 mm.. nisu primili prvu vakcinu. u kom uzrastu treba da prime? moj veterinar je na odmoru i vraca se a 5-6 dana. da li je urgentno da prime odmah ili mozemo sacekati dok se ne vrati? inace,zaista su se osvezili stenci od kad su kod mene. prelepo i zdravo izgledaju i jako.. posvecuje im se maximum paznje. okacicu slike cim stignem da ih slikam
    Trebaju da ih prime sa 4 nedelje, ako gresim neka me neko ispravi. Kupite im u pet shopu mleko u prahu za othranjivanje stenaca, zato sto su im potrebni svi moguci vitamini, a cim pocnu da im rastu zubici pocnite da im dajete malo cvrscu hranu, a ponekad i mleko. Ne zaboravite, cim su gladni dajte im da jedu, jer kod majke mogu da jedu kada god zele, pa bi trebalo da im imitirate majku... Puno srece sa njima...
    Ras is best dog for me
    Ras is best dog for me


    Broj poruka : 114
    Godina : 25
    ime psa : Ras
    Datum upisa : 24.07.2012

    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  Ras is best dog for me Pon 06 Avg 2012, 13:29

    Zar vakcinu ne primaju sa 3 meseca?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  Ben_Bella Pon 06 Avg 2012, 16:16

    pozz svima!! ::Zar vakcinu ne primaju sa 3 meseca?
    Prva vakcina se prima sa mesec dana, prva revakcina sa 2 i druga revakcina sa 3 meseca...

    Sponsored content


    sta da radim?? Empty Re: sta da radim??

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 19:28