Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    COTA??

    petarb
    petarb


    Broj poruka : 35
    Godina : 27
    Lokacija : Kotor,CRNA GORA
    ime psa : MIGEL
    Datum upisa : 27.08.2011

    COTA?? Empty COTA??

    Počalji  petarb Čet 09 Avg 2012, 01:23

    Prije neko vece setao sam sa njim malo duze jedno 6km i dan poslije toga sve je bilo u redu ali prekosutra poceo je da cota,to jeste desnu nogu drzi uz tijelo.Pogledao sam sapu nema nista ne znam sta je?
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    COTA?? Empty Re: COTA??

    Počalji  Ben_Bella Čet 09 Avg 2012, 11:58

    petarb ::Prije neko vece setao sam sa njim malo duze jedno 6km i dan poslije toga sve je bilo u redu ali prekosutra poceo je da cota,to jeste desnu nogu drzi uz tijelo.Pogledao sam sapu nema nista ne znam sta je?
    Mozda se negde povredio, odvedi ga k' vetu, to je najsigurnije...
    petarb
    petarb


    Broj poruka : 35
    Godina : 27
    Lokacija : Kotor,CRNA GORA
    ime psa : MIGEL
    Datum upisa : 27.08.2011

    COTA?? Empty Re: COTA??

    Počalji  petarb Čet 09 Avg 2012, 12:53

    u redu je sad moguce da se nedgje porezao sad je dobro Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    Sponsored content


    COTA?? Empty Re: COTA??

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned 19 Maj 2024, 23:21