Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    avatar
    denserica_ri


    Broj poruka : 6
    Godina : 34
    ime psa : Tek će nam doći jednog dana Smile
    Datum upisa : 30.08.2012

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  denserica_ri Čet 30 Avg 2012, 12:29

    Unaprijed se ispričavam ali ovo će biti ne baš kratki post Embarassed
    Idemo ispočetka.
    Nemam se čime pohvaliti.
    Odrasla sam u obitelji koja nije volila životinje. Bar ne moja majka i baka. Učile su nas da su životinje zločeste i prljave Sad Nikad u životu nisam imala psa. Sad Završila sam srednju veterinarsku školu i dalje nisam imala kontakt sa životinjom. (znam, strašno!) Škola je bila takva da je svatko mogao proći i ja sam izašla iz škole bez da sam puno znala. Imala sam strepnju ikome reći svoju struku jer sam znala da će me nešto pitati, a ja neću znati odgovoriti. Upoznala sam ljubav svog života koji obožava životinjice i napokon napravila neki kontakt sa tim predivnim bićima. Isprva preplašena brzo me preplavio osjećaj ljubavi prema njima. Desilo se da sam dobila posao u struci i sad ću početi ispočetka. Želim učiti i želim cijeli život pomagati životinjama. Čekam da se papiri srede i napokon počinjem.
    Kako sada živim sa dragim i njegovom obitelji udomili smo malu micu čupavu koju smo toliko razmazili da je to strašno Laughing
    Kada odemo na svoj stan želja nam je imati labradora. On naginje ka crnom a ja pak čokoladici I love you
    Iako još nemamo labradora došli smo pokupiti sve potrebne informacije i jednog dana ga napokon uzeti.
    Nadam se da nas primate bounce
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  Ben_Bella Čet 30 Avg 2012, 16:02

    Dobrodosli!!! cheers Divno je to sto ste uradili. Smile Zelim da postanem vet kao i Vi sto cete biti, pa sam Vam odmah pozavidela. Wink Ako se ne slozite oko boje, uzmite dva... Wink (ako ste u mogucnosti, naravno). Srdacan pozdrav od mene, nadam se da cemo se lepo druziti ovde!!! I love you
    avatar
    denserica_ri


    Broj poruka : 6
    Godina : 34
    ime psa : Tek će nam doći jednog dana Smile
    Datum upisa : 30.08.2012

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  denserica_ri Čet 30 Avg 2012, 16:43

    nemoj mi govoriti vi..tek mi je dvadeset tri..hihi pa ovo se i rimuje Smile
    meni je samo žao što nisam otkrila ovu ljubav dok sam još išla u školu.. vjerovatno bi danas više znala..no budem to nadoknadila valjda Smile
    živjet ćemo u stančiću pa mislim da će to biti nemoguće..ma joj bitno da je labrador..tu smo se složili od prve cheers
    hvala na dobrodošlici afro
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  Ben_Bella Pet 31 Avg 2012, 14:11

    Vazi! Wink
    JovanaJoja
    JovanaJoja


    Broj poruka : 1241
    Godina : 26
    ime psa : Bobi I love you Very Happy

    ime psa : Beri I love you Very Happy
    Datum upisa : 21.10.2010

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  JovanaJoja Pet 31 Avg 2012, 15:19

    Svaka častt. Smile
    Imaće kuca divan dom..
    avatar
    denserica_ri


    Broj poruka : 6
    Godina : 34
    ime psa : Tek će nam doći jednog dana Smile
    Datum upisa : 30.08.2012

    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  denserica_ri Pon 03 Sep 2012, 11:15

    ooo bome hoće I love you

    Sponsored content


    I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :) Empty Re: I mi ćemo imati malu krznenu lopticu :)

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet 26 Apr 2024, 15:46