Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Interesuje me....

    Ljubiica
    Ljubiica


    Broj poruka : 34
    Godina : 33
    Lokacija : Nis
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 17.10.2012

    Interesuje me.... Empty Interesuje me....

    Počalji  Ljubiica Sre 31 Okt 2012, 19:01

    Otvorila sam zooberzu...

    i ukapirala da postoji gomila oglasa tipa...
    "Primio/la bih psa, englaskog buldoga sa papirima...." roditelji ovog porekla da je bio ovako odgajan ili onako... i nisam mogla da poverujem.
    Jelte u cilju provere zakacim i ja svoj isti oglas malopre, u vezi sa muzijakom labradorom, zato sto Luni planiram da nadjem momka, naravno budem u fazonu isprdjivanja tipa braon i crne boje.... sa papirima ....
    Ja i dalje ne mogu da verujem da je ovo moguce i kako je moguce da neko svoje pasce tako da. Ne zna kod koga je ne zna nista...
    Ili ova druga strana... kako mozes da procenis karakter psa, ili bilo sta...
    Pravo da vam kazem ne znam da li da kudim, da se cudim, ili da sve ovo prihvatim kao human gest..

    U svakom slucaju morala sam da probam, i da vidim da li ima mogucnosti da se desi ovakvo stogod... A i da vidim kako sve ovo funkcionise Smile

    u svakom slucaju javljacu vam sta se desava i da li me je iko zvao.
    Kakvo je vase misljenje o ovakvim stvarima? Suspect
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Interesuje me.... Empty Re: Interesuje me....

    Počalji  Nade Čet 01 Nov 2012, 07:55

    Zasto te to cudi? u svet odgoja i te kako je bitno koji pas tje upariti kuju, ako taj bude izabran uvek ima zasto. Isto je i kad uzimas prvo stene,govorim o zenkici, svako sta planira da ide napred pre svega prati linije,odgajivace itd. I ja sam isto to uradila kad sam moju birala. Smile

      Sada je Pon 06 Maj 2024, 14:24