Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
marec
micki87
6 posters

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    micki87
    micki87


    Broj poruka : 3
    Godina : 37
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 21.09.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  micki87 Uto 18 Dec 2012, 17:26

    Ovaj slatkiš će sada napuniti 5 meseci i jako dobro napreduje i puna je energije. Kao i svaki pas, štene, pravila je haos po dvorištu i još uvek zna da iznenadi. Smile Slike su ubačene od malena (2mes) pa do sad. Smile

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc7594l


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc7599m

    Ovde se igra sa svojim bratom... Bila je jača. Very Happy

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc7882g


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc8359x

    Karakteristicno sedenje na "jednom guzu". Very Happy Very Happy

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc8696r


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc8697


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc9176w


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Dsc9185copy


    Morao sam ubaciti i ovo zevanje, nisam znao da tako slatko zvuči. Smile)) Izvinjavam se na lošem kvalitetu (mob. snimano)

    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  marec Uto 18 Dec 2012, 18:35

    Bas je medena! Kako brzo rastu, tek vidimo kada stavimo par fotki iz razlicitih perioda. Ja sam samo tri dana poslovno odsustvovao i danas kada sam se vratio Arci mi je izgleda i veci i buckastiji. Smile
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  Ben_Bella Uto 18 Dec 2012, 19:52

    Dobrodosli! Lea je preslatka! I love you Podseca me na dudley labradora, mozda gresim, ali je svakako jako slatka! I love you Da li imate rodovnik za nju? Smile
    zampa
    zampa


    Broj poruka : 260
    Godina : 40
    ime psa : Badu
    Datum upisa : 29.04.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  zampa Uto 18 Dec 2012, 20:12

    Karakteristicno sedenje na "jednom guzu". Very Happy Very Happy


    Hahahaha Laughing svi tako sede, presmesni su! Lea je divna devojcica! Dobrodosli!
    Arci2012
    Arci2012


    Broj poruka : 29
    Godina : 47
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Arči
    Datum upisa : 26.08.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  Arci2012 Uto 18 Dec 2012, 23:37

    Dobrodosli!!!! cheers cheers cheers Lea je medena Smile
    micki87
    micki87


    Broj poruka : 3
    Godina : 37
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 21.09.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty re:

    Počalji  micki87 Sre 19 Dec 2012, 17:57

    Prvo hvala na dobrodoslici svima!! Very Happy Very Happy

    I to što kažete, ja sam je gledao svaki dan i tek sad kad prelistam fotog. skontam kako je brzo tj prebrzo porasla. :/ Very Happy

    Nemam rodovnik jer je bilo nekih problema sa papirima od majke. A tata joj je iz roda "The House Of Master River". Smile)

    A moram istaći da mi se jako sviđaju njene oči, zbog te boje sam je i odabrao. Very Happy Laughing
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  Ben_Bella Sre 19 Dec 2012, 20:55

    micki87 ::Prvo hvala na dobrodoslici svima!! Very Happy Very Happy

    I to što kažete, ja sam je gledao svaki dan i tek sad kad prelistam fotog. skontam kako je brzo tj prebrzo porasla. :/ Very Happy

    Nemam rodovnik jer je bilo nekih problema sa papirima od majke. A tata joj je iz roda "The House Of Master River". Smile)

    A moram istaći da mi se jako sviđaju njene oči, zbog te boje sam je i odabrao. Very Happy Laughing
    Mozda joj majka nije bila ocenjena, u svakom slucaju Lea je preslatka i ima prelepo ime! I love you
    Cone*
    Cone*


    Broj poruka : 405
    Godina : 27
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Lea
    Datum upisa : 01.02.2012

    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  Cone* Čet 20 Dec 2012, 18:27

    Preslatka je imenjakinja Smile Oci su joj predivne Smile

    Sponsored content


    Jos jedan slatkis po imenu LEA :)) Empty Re: Jos jedan slatkis po imenu LEA :))

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 02 Maj 2024, 08:34