Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Par rijeci o nama

    jasmina79
    jasmina79


    Broj poruka : 1381
    Godina : 45
    Lokacija : Bihac,BiH
    ime psa : Dante
    Datum upisa : 26.09.2008

    Par rijeci o nama Empty Par rijeci o nama

    Počalji  jasmina79 Ned 28 Sep 2008, 11:08

    Cao cao svima!
    Ja sam Jasmina iz Bihaca i vlasnica sam labrador retrivera starog dvije i pol godine koji se zove Dante.To mi je prvi pas i mogu vam reci da se nisam pokajala u odabiru pasmine.To su male velike maze i covijek im ne moze odoliti.Meni je moj Dante unio puno radosti u zivot a nadam se i svim ostalim vlasnicima ove prekrasne rase.Jednostavno,oni su stvoreni za to.
    Vise o svemu drugi put.
    Pozdrav!
    johnyAstor
    johnyAstor
    Admin


    Broj poruka : 1703
    Lokacija : Lazarevac - Valjevo
    ime psa : Astor
    Datum upisa : 13.09.2008

    Par rijeci o nama Empty Re: Par rijeci o nama

    Počalji  johnyAstor Ned 28 Sep 2008, 13:13

    DOBRODOSLA.....:-)

      Sada je Pon 20 Maj 2024, 10:25