Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Tableta protiv glista

    Dona_L
    Dona_L


    Broj poruka : 14
    Godina : 29
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 31.07.2013

    Tableta protiv glista Empty Tableta protiv glista

    Počalji  Dona_L Sre 31 Jul 2013, 14:43

    Zdravo,nova sam na forumu , izvinjavam se ako postoji ista ili slicna tema jer pretrazila sam cijeli forum i nasla sam neku slicnu temu (iz 2010 g.) i mislim kad bi tu postavila pitanje da nikad nebih dobila odgovor...Neutral 

    Ovako,prije desetak dana sam(smo) kupila zutu zenkicu labradora od 6 tjedna (znam da je rano)-sa vakcinama i td...
    Covjek nam je dao jednu tabletu Caniverm i rekao nam za deset dana da joj damo pola tablete i onda ponovo za 15 dana.
    Ja sam joj dala pola tablete prije neki dan (na tableti pise jedna tab. na 10kg) i ponovo cu joj dati nekad oko 12.8. a poslije?Hocu li otici u vet. apoteku pa da uzmem jos jednu tabletu i ponovo svakih 15 dana?Vodimo je ponovo veterinaru 4.9.,hocemo li cekati pa da pitamo vet.-a?

    I da,taj covjek nam je rekao da ce tad (kad joj budemo davali ,tj. prije nekoliko dana) imati oko 5-4kg.Stene je bilo medju najvecim u leglu.

    Unaprijed hvala!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  Ben_Bella Sre 31 Jul 2013, 14:52

    Pozdrav! Napisi sve sto je primila (vakcine, revakcine (ako je primila neku, mada ne bi trebala)), kada joj je i koliko dato tableta protiv parazita i mnogo cemo ti lakse odgovoriti... A najbolje je da po tom pitanju porazgovaras sa vetom...
    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  Nade Sub 03 Avg 2013, 15:53

    Stene se cisti na dve nedelje sve dok ne primi sve vakcine. Izmedju vakcine ima 21 dan sta znaci da od zadnja vakcina za 10 dana trebate dati tabletu. Kad stene primi sve vakcine i izadje iz karantina, cisticete svaki mesec do neki 6 meseci, a onda to mozete svaki 3 ili 4 meseci.

    I da, napisite sta i kad je primila da mozemo bolje objasniti, kao sta vam je Ivona rekla.
    Dona_L
    Dona_L


    Broj poruka : 14
    Godina : 29
    ime psa : Dona
    Datum upisa : 31.07.2013

    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  Dona_L Sre 07 Avg 2013, 17:21

    HVala na odgovorima ali za vakcinu i revakcinu, Embarassed  stvarno neznam jer nama je covjek dao knjizicu i rekao nam da je slijedeca vakcina 4.9.

    Evo:

    Tableta protiv glista Jya2

    Tableta protiv glista Ckjh

    Ide li sad revakcina ?

    MI smo joj vec dali pola tabletice (28.7.) a neznamo kod tog covjeka jeli dobivala

    I ponovo cemo joj dati 12.8. pola

    Sada vec ima 9 tjedna.

    Znaci koliko sam vas razumjela jos malo i moram ic u v. apoteku uzeti jos jednu tabletu pa cemo kad budemo bili kod vet-a on ce nam reci kako dalje...

    JOs jednom hvala na brzim odgovorima!

    Nade
    Nade
    moderator


    Broj poruka : 553
    Godina : 32
    ime psa : Pepa
    Datum upisa : 10.11.2011

    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  Nade Sre 07 Avg 2013, 19:05

    Kako sam ja racunala stene je trebalo primiti negde oko 2,3 avgusta revakcinu. smetajuci 21 dan od vakcine.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  ViPns Sre 07 Avg 2013, 20:04

    Koliko sam ja shvatio trebalo bi koliko sutra da ga odvedete kod veterinara da primi revakcinu,a zatim ponovo za mesec dana,a ciscenje od parazita kao sto je Nade objasnila.

    Sponsored content


    Tableta protiv glista Empty Re: Tableta protiv glista

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 22:50