Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    avatar
    markos86


    Broj poruka : 1
    Godina : 38
    ime psa : Lusi
    Datum upisa : 18.08.2013

    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice Empty Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    Počalji  markos86 Ned 18 Avg 2013, 00:33

    Pozdrav svima iz Novog Sada. Moja drugarica je Lusi, stari smo 18 meseci....
    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice 5gwc
    tami_lab
    tami_lab


    Broj poruka : 86
    Godina : 45
    ime psa : Tami
    Datum upisa : 05.06.2011

    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice Empty Re: Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    Počalji  tami_lab Ned 18 Avg 2013, 13:33

    Dobrodošli. Smile 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice Empty Re: Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    Počalji  Berna Ned 18 Avg 2013, 17:45

    Dobro dosli! Very Happy 
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice Empty Re: Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    Počalji  Ben_Bella Uto 20 Avg 2013, 20:36

    Dobrodosli! Smile

    Sponsored content


    Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice Empty Re: Pozdrav svima od mene i moje najbolje drugarice

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 02 Maj 2024, 12:35