Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pozdrav svimaa :D

    Kristina00
    Kristina00


    Broj poruka : 11
    Godina : 23
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Beti
    Datum upisa : 19.09.2013

    Pozdrav svimaa :D Empty Pozdrav svimaa :D

    Počalji  Kristina00 Čet 19 Sep 2013, 19:50

    Pozdrav svima,zovem se Kristina imam 13 godina,sutra dobijam malu labradorku koja se zove Beti.Kupuju mi je za rodjendan drugarice.Ja to nisam trebala da saznam ali je detektiv otkrio njihov plan Laughing Cool .Dobijam je sutra oko pola 5 tako da cu je tada slikati i okaciti njene slike.Nadam se da cu lepe trenutke provesti na ovom forumu da cu se zabaviti i naravno ponesto i nauciti.

    Veliki pozdrav svimaa!!!!
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pozdrav svimaa :D Empty Re: Pozdrav svimaa :D

    Počalji  Ben_Bella Sub 21 Sep 2013, 10:39

    Kristina00 ::Pozdrav svima,zovem se Kristina imam 13 godina,sutra dobijam malu labradorku koja se zove Beti.Kupuju mi je za rodjendan drugarice.Ja to nisam trebala da saznam ali je detektiv otkrio njihov plan Laughing Cool .Dobijam je sutra oko pola 5 tako da cu je tada slikati i okaciti njene slike.Nadam se da cu lepe trenutke provesti na ovom forumu da cu se zabaviti i naravno ponesto i nauciti.

    Veliki pozdrav svimaa!!!!
    Dobrodosla Kristina! Very Happy Gde su slike? Very Happy
    Kristina00
    Kristina00


    Broj poruka : 11
    Godina : 23
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Beti
    Datum upisa : 19.09.2013

    Pozdrav svimaa :D Empty Re: Pozdrav svimaa :D

    Počalji  Kristina00 Sub 21 Sep 2013, 11:19

    Hvala,stigla je,i slikala sam je ali imam malih problema sa fotoaparatom,ali cu postaviti do kraja dana.

    Sponsored content


    Pozdrav svimaa :D Empty Re: Pozdrav svimaa :D

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Čet 09 Maj 2024, 10:41