Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Veliki pozdrav svima

    Zvoncica
    Zvoncica


    Broj poruka : 8
    Godina : 37
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Don
    Datum upisa : 22.10.2013

    Veliki pozdrav svima Empty Veliki pozdrav svima

    Počalji  Zvoncica Pet 01 Nov 2013, 15:07

    Prvo bih zelela da pohvalim forum, odlican je, izmedju ostalog zahvaljujuci njemu sam se i odlucila za labradora kao kucnog ljubimca...
    Na poklon sam dobila zutog labradora koji bi trebao da stigne kod mene za nesto manje od mjesec dana (kada napuni 2 mjeseca)...To je moj prvi pas tako da sam poprilicno uzbudjena cheers  Zivece u stanu, pa shodno tome bih imala 2 pitanja: Da li bi bilo previse rano da mu sa 2 mjeseca stavim ogrlicu,i koja bi bila adekvatna za tako malog psa ukoliko nije prerano, s obzirom da planiram da ga ucim da nuzdu obavlja napolju, a ne na odredjenom mjestu u kuci (npr. terasi ili slicno), a zivim u prometnom dijelu grada pa bi me bilo strah da ga izvodim bez povodca, iskljucivo zbog bojazni da ne istrci na ulicu? Odlucila sam da mu za hranu na pocetku koristim granule, preciznije royal canin pa me zanima da li su uz nju potrebni dodaci ishrani?
    I da, ukoliko je neko od clanova iz Podgorice zamolila bih ga da mi preporuci veterinara? Smile 

    Hvala na odgovorima unapred...

    Pozdrav
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  ViPns Sub 02 Nov 2013, 09:21

    Dobrodosli cheers 
    Kao prvo nije rano,neka se navikava ali neka mu ogrlica ne bude stalno na vratu vec samo po potrebi. Svaka ogrlica koja moze da mu se zakopca oko vrata dobra je za taj uzrast,samo nemojte kupovati skupe jer ce je brzo prerasti.Sto se tice hrane,ako hranite royal "maxi junior" ili royal "labrador retriever junior" nema potrebe za nikakvim dodacima.
    Zvoncica
    Zvoncica


    Broj poruka : 8
    Godina : 37
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Don
    Datum upisa : 22.10.2013

    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  Zvoncica Sub 02 Nov 2013, 13:57

    Hvala Smile 
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  Berna Sub 02 Nov 2013, 18:45

    Dobrodosli! Imamo par clanova iz Podgorice, nadam se da ce videti temu.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  Ben_Bella Ned 03 Nov 2013, 11:11

    Dobrodošli! cheers 
    Zvoncica
    Zvoncica


    Broj poruka : 8
    Godina : 37
    Lokacija : Podgorica
    ime psa : Don
    Datum upisa : 22.10.2013

    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  Zvoncica Ned 03 Nov 2013, 13:50

    Berna ::Dobrodosli! Imamo par clanova iz Podgorice, nadam se da ce videti temu.

    I ja se nadam Smile 

    Sponsored content


    Veliki pozdrav svima Empty Re: Veliki pozdrav svima

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 09 Maj 2024, 07:05