Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Aron i Dona

    avatar
    Ljube


    Broj poruka : 11
    Godina : 51
    ime psa : Dona i Aron
    Datum upisa : 08.12.2013

    Aron i Dona Empty Aron i Dona

    Počalji  Ljube Ned 08 Dec 2013, 16:00

    Pozdrav svim ljubiteljima ove predivne i plemenite rase.Ja sam Ljube iz Kragujevca,imam sada dva prelepa labradora.Prvo je u moj dom i u moje srce usla na velika vrata i sa velikom ljubavlju crna labradorka Dona 16.03.2013 i tada mi otvorila nov pogled na svet.Za ovo kratko vreme naterala me je da postanem neizmerni fan labradora tako da 07.12.2013 nisam mogao da odolim a da ne uzmem jos jednog malisana od 3 meseca cokoladne boje i nazvao sam ga Aron tako da je sada moj dom bogatiji za dva plemenita clana nase porodice.Inace forum je extra i mnogo mi je pomogao da lepo odnegujem Donu i zahvalan sam svima sa foruma za poucne i iskrene savete.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Aron i Dona Empty Re: Aron i Dona

    Počalji  Ben_Bella Ned 08 Dec 2013, 18:27

    Ljube ::Pozdrav svim ljubiteljima ove predivne i plemenite rase.Ja sam Ljube iz Kragujevca,imam sada dva prelepa labradora.Prvo je u moj dom i u moje srce usla na velika vrata i sa velikom ljubavlju crna labradorka Dona 16.03.2013 i tada mi otvorila nov pogled na svet.Za ovo kratko vreme naterala me je da postanem neizmerni fan labradora tako da 07.12.2013 nisam mogao da odolim a da ne uzmem jos jednog malisana od 3 meseca cokoladne boje i nazvao sam ga Aron tako da je sada moj dom bogatiji za dva plemenita clana nase porodice.Inace forum je extra i mnogo mi je pomogao da lepo odnegujem Donu i zahvalan sam svima sa foruma za poucne i iskrene savete.
    Dobrodosli, predstavite svoje drugare u "Predstavite svog labradora"... Very Happy

      Sada je Čet 09 Maj 2024, 13:11