Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Labrador mi povraca !!!

    Feliks
    Feliks


    Broj poruka : 2
    Godina : 34
    ime psa : Felix
    Datum upisa : 26.12.2013

    Labrador mi povraca !!! Empty Labrador mi povraca !!!

    Počalji  Feliks Čet 26 Dec 2013, 14:25

    Imam labradora Felix-a starog 16 meseci. Zadnjih par dana se zakaslje i povrati neku belu sluz-penu. Uglavnom samo pomalo a 2-3 puta je povratio i malo vecu kolicinu. Veseo je i aktivan i ima apetit. Vakcinisan je redovno.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador mi povraca !!! Empty Re: Labrador mi povraca !!!

    Počalji  Berna Čet 26 Dec 2013, 19:32

    To se uglavnom desava kada je prazan zeludac. Koliko puta dnevno jede? Najbolje da mu podelis dnevnu kolicinu na 2 obroka, sa razmakom od 12 sati izmedju njih.

    Takodje sat, dva pre i posle jela nema aktivnosti.
    Feliks
    Feliks


    Broj poruka : 2
    Godina : 34
    ime psa : Felix
    Datum upisa : 26.12.2013

    Labrador mi povraca !!! Empty Re: Labrador mi povraca !!!

    Počalji  Feliks Čet 26 Dec 2013, 19:48

    Hranim ga uvece u pola 8 i ujutru oko 7 ... Danas je povratio posle malo jaceg trcanja (trcao sa dva drugarova lovna psa nekih pola sata). Desi mu se da povrati kad udje u kucu posle duzeg remena napolju (hladno-toplo). A inace nikakvih problema nema ... veseo razigran. Probacu da mu ne dam da bude aktivan posle dorucka.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador mi povraca !!! Empty Re: Labrador mi povraca !!!

    Počalji  Berna Čet 26 Dec 2013, 22:03

    Nemojte da "probate" nego to uradite. Aktivnost neposredno pre i posle obroka povecava verovatnocu torzije zeluca.

    Sponsored content


    Labrador mi povraca !!! Empty Re: Labrador mi povraca !!!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sre 08 Maj 2024, 01:40