Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Pomoć oko dlake labradora

    avatar
    the_law


    Broj poruka : 1
    Godina : 33
    ime psa : Donna
    Datum upisa : 01.04.2014

    Pomoć oko dlake labradora Empty Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  the_law Uto 01 Apr 2014, 17:06

    Prije 5 mjeseci kupili smo preko oglasa žutog ženskog labradora retrivera koji su se prodavali sa 2 mjeseca starosti.Sada pas ima 7 i po mjeseci.Ona je uredno cijepljenja,ima čip i potpuno je zdrava,razigrana,ima raznovrsnu prehranu,poslušna i pristojna.Jedino me brine stanje njene dlake.Dlaka joj je žute boje a brine me zbog toga što je raštrkana i čupava.Gdje god pogledam drugog labradora svima je dlaka ravna i uredna.Imam par slika koje cu staviti pa ako mi netko moze reci kako da popravim dlaku bio bih vrlo zahvalan,hvala.
    Evo slike:
    Pomoć oko dlake labradora D8c6c065a78e710c8d9709a4f7020dc0
    Pomoć oko dlake labradora 70b585c41ea0541510403f20748e7006
    paun
    paun


    Broj poruka : 375
    Godina : 47
    Lokacija : Negotin
    ime psa : Ben....
    Datum upisa : 23.01.2011

    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  paun Uto 01 Apr 2014, 17:35

    Kupili ste psa koji liči na zlatnog retrivera a uz to je mešanac jer nema rodovnik.
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  Ben_Bella Uto 01 Apr 2014, 17:47

    paun ::Kupili ste zlatnog retrivera
    +1 Ovo je definitivno ili zlatni retriver ili mesanac zlatnog retrivera.
    Evo uverite se i sami:
    Levo labrador retriverka, desno zlatna retriverka
    Pomoć oko dlake labradora DSC_9197_zpsb8aede17
    Ben_Bella
    Ben_Bella


    Broj poruka : 3047
    Godina : 25
    ime psa : Ben
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 12.01.2012

    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  Ben_Bella Uto 01 Apr 2014, 17:53

    Ljudi imaju obicaj da pisu labrador-retriver po oglasima, sto bi trebalo da znaci da je stene mesanac zlatnog retrivera i labrador retriver. Ukoliko taj pas nema rodovnik ne znate koje je tacno rase. Cesto dolazi do mesanja labrador retrivera i zlatnog retrivera, jer su ljudi culi ako pomesaju labradora (ne znaju da on spada u porodicu retrivera) i zaltnog RETRIVERA dobijaju stence LABRADOR RETRIVERA i misle da je to neki rasni pas za koga mogu da uzmu rodovnik. Najjednostavnije receno pojedinci misle da postoji zlatni retriver, labrador i labrador retriver.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  Berna Uto 01 Apr 2014, 19:26

    Labrador definitivno nije.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  ViPns Uto 01 Apr 2014, 22:34

    Dlaku ne mozes nikako popraviti,takva mu je po rodjenju, mozes je samo uz pravilnu ishranu i redovnim cetkanjem odrzavati cistom i zdravom. Kao sto rekose ostali pas definitivno nije labrador retriver, meni isto lici na zlatnog retrivera a koje su se sve tacno rase tu umesale niko ti nece moci sa sigurnoscu reci. Naravno to ne znaci da je pas manje vredan jer si i sam naveo najvaznije stvari koje ima a to su zdravlje i dobar karakter,sto je i vise nego dovoljno da imate lep zajednicki zivot!

    Sponsored content


    Pomoć oko dlake labradora Empty Re: Pomoć oko dlake labradora

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 18:29