Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pozdrav

    Nico91
    Nico91


    Broj poruka : 6
    Godina : 32
    Lokacija : Frankfurt am Main
    ime psa : Johnny
    ime psa : Enny
    Datum upisa : 15.04.2014

    Pozdrav Empty Pozdrav

    Počalji  Nico91 Uto 15 Apr 2014, 16:03

    Pozdrav svima!

    Ja sam Nikola. Obozavam zivotinje a posebno pse.
    Svoj zivotni prostor delim sa dva meni najlepsa Labradora  Very Happy 

    Johnny 1 god. i skoro 8 meseci
    Enny 3,5 meseca

    "Velika" je razlika u starosti ali je Enny definitivno od samog ulaska u stan pocela pokazivati ko ce tu biti glavni Very Happy

    Ludi su skroz a najsladji su mi kada spavaju i to iz 2 razloga:

    - KONACNO se malo smire Very Happy
    - Cesto spavaju zagrljeni ili se skroz ususkaju jedno uz drugo pa su preslatki tako Very Happy

    Primetio sam mrljicu krvi na jastuku pa me je to navelo da malo googlam i informisem se kada zenka kako Nemci ovde kazu postaje vrela ili ti ima teranje i tako sam naisao na ovaj sajt i nasao odgovor na svoja pitanja.
    Inace sajt je zaista super i mogu se naci odgovori na sva pitanja.

    Sto se mrljice krvi tice, definitivno nije teranje jer je ona jos uvek mala za tako nesto. Ona ce za 6 dana imati tacno 4 meseca....

    Puno pozdrava!
    daky84
    daky84


    Broj poruka : 85
    Godina : 40
    ime psa : Perla
    ime psa : Back
    Datum upisa : 11.04.2014

    Pozdrav Empty Re: Pozdrav

    Počalji  daky84 Uto 15 Apr 2014, 16:34

    Pozdrav I dobrodosao Very Happy Very Happy Very Happy 

      Similar topics

      -

      Sada je Ned 28 Apr 2024, 10:09