Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ja sam Dona zuti Labrador retriver

    avatar
    jovanp95


    Broj poruka : 5
    Godina : 29
    ime psa : dona
    Datum upisa : 16.06.2014

    Ja sam Dona zuti Labrador retriver  Empty Ja sam Dona zuti Labrador retriver

    Počalji  jovanp95 Pon 16 Jun 2014, 15:40

    ovo sam ja kad sam tek stigla imala sam mesec dana tek sam se odvojila od mame!
    avatar
    jovanp95


    Broj poruka : 5
    Godina : 29
    ime psa : dona
    Datum upisa : 16.06.2014

    Ja sam Dona zuti Labrador retriver  Empty Re: Ja sam Dona zuti Labrador retriver

    Počalji  jovanp95 Pon 16 Jun 2014, 15:42

    ..
    avatar
    jovanp95


    Broj poruka : 5
    Godina : 29
    ime psa : dona
    Datum upisa : 16.06.2014

    Ja sam Dona zuti Labrador retriver  Empty Re: Ja sam Dona zuti Labrador retriver

    Počalji  jovanp95 Pon 16 Jun 2014, 15:44

    jedva ubacih sliku Ja sam Dona zuti Labrador retriver  2a6r29h

    Sponsored content


    Ja sam Dona zuti Labrador retriver  Empty Re: Ja sam Dona zuti Labrador retriver

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Čet 09 Maj 2024, 21:19