Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Crvi u oku

    micko89
    micko89


    Broj poruka : 17
    Godina : 34
    ime psa : Luna
    Datum upisa : 22.11.2012

    Crvi u oku Empty Crvi u oku

    Počalji  micko89 Uto 01 Jul 2014, 15:30

    Imam problem i molio bih da mi pomogne onaj ko je imao problema sa ovim. Pre par nedelja primetio sam mojoj kuji da gnoji oko. Mislio sam da je mozda neko oboljenje i pozvao veterinara. Dao mi je neke kapi za oci i reko da joj stavljam vise puta u toku dana po 3 - 4 kapi. Stavljao sam po preporuci i posle skoro nedelju dana je prestalo gnojenje. Medjutim pre 2 dana primetio sam ponovo gnoj i stavio joj ponovo, kad sam malo bolje zagledao nesto joj lazi po oku, kad malo bolje zagledam kao neka glistica providno bela. Kad joj otvorim sirom kapak ima ih vise. Doso sam na net i video da se radi o ocnom crvu ili Thelazia. Danas sam pokusao da joj izvadim i uspeo sam samo jednu da izvucem pokusao sam jos neku dok je ne odvedem veterinaru ali nisam uspeo jer sekriju ispod 3 kapka. Takodje sam procitao da te crve prenose musice i moze se prenesti i na coveka. Isto sam procitao da mora pas da se uvede u totalnu anesteziju da bi se sve izvukle. Da li je jos neko imao problema sa ovim i ako jeste kako da sprecim? PS. Sad kasnije idem kod veterinara da vidim sta ce da mi predlozi pa cemo da vidimo.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Crvi u oku Empty Re: Crvi u oku

    Počalji  Berna Čet 03 Jul 2014, 10:40


      Sada je Uto 07 Maj 2024, 11:10