Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Labrador na moru

    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Labrador na moru Empty Labrador na moru

    Počalji  marec Ned 03 Avg 2014, 16:54

    Ove godine letovao sam na crnogorskom primorju, u Becicima i evo drugu godinu sam se premisljao da li da vodim Arcija i odustao. Na moru, tacnije uvece u gradu, video sam puno labova, uglavnom ih Rusi setaju (lako je prepoznati). Na plazi sam samo video par maltezera i pudlica (manje rase pasa se provuku) i kao Kalimero sam razmiljsao da je nepravda da nasi ljubimci nemaju neki pristojniji tretman ako idemo na odmor. Da li znate da negde na crnogorskom primorju prihvataju u smestaj pse, tacnije nase labradore? Da li postoji i plaza za vlasnike pasa i ljubimce, ili znate za neku privatnu varijantu gde prihvataju pse i imaju svoju privatnu plazu u sklopu smestaja npr. Voleo bih da Arcija vodim sa sobom, ali je glavni problem naravno - plaza.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  Berna Pon 04 Avg 2014, 13:50

    Nisam nikad bila u CG tako da se nadam da ce neko drugi videti post i odgovoriti, ali moj ti je predlog da nadjes neku divlju plazu (i manje posecenu), da ides ili rano ujutru ili kasno uvece ili, sto je po meni najlepse, da odes van sezone.

    Ovo je doduse slikano u Grckoj, ali pocetkom maja, van sezone, vreme i more dovoljno toplo za kupanje, a nigde zive duse. Raj.

    Labrador na moru 942416_10152792331625300_313363001_n
    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  marec Pet 08 Avg 2014, 00:56

    Ah, slika je prelepa. Nema drugih a se jave... Plasim se da je kod nas jos uvek prerano razmisljati o dobrim uslovima za letovanje sa ljubimcima.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  Berna Pet 08 Avg 2014, 08:55

    Pretrazi preko booking-a. Mislim da tamo pise da li su pet friendly smestaji. A onda nazoves i pitas telefonom - sigurna sam da moze da se nadje.
    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  marec Ned 10 Avg 2014, 23:35

    Tako cu i da uradim za sledecu godinu. Hvala.
    ViPns
    ViPns


    Broj poruka : 1158
    Godina : 47
    Lokacija : Novi Sad
    ime psa : Ariel
    ime psa : Nakoma
    Datum upisa : 29.05.2010

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  ViPns Uto 19 Avg 2014, 21:23

    Imas forum putovanja (ili putovanja info) na tom forumu sam trazeci nesto drugo pronasao i gde po Srbiji i Crnoj Gori moze da se letuje sa psom kao i iskustva drugih ljudi!
    marec
    marec


    Broj poruka : 154
    Godina : 53
    ime psa : Arci
    Datum upisa : 20.11.2012

    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  marec Uto 19 Avg 2014, 23:46

    Hvala! na vreme cu se raspitati za sledecu godinu.

    Sponsored content


    Labrador na moru Empty Re: Labrador na moru

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon 20 Maj 2024, 11:37