Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Moja pametna Bella

    Bella26
    Bella26


    Broj poruka : 16
    Godina : 42
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 27.03.2014

    Moja pametna Bella Empty Moja pametna Bella

    Počalji  Bella26 Pon 27 Okt 2014, 23:19

    Pozdrav svima,
    ja sam Marija, na forumu sam vec neko vreme, ali nikako da stignem da predstavim moju Bellu, ne zamerite.
    Sada sam nasla slobodan trenutak da podelim sa vama pricu o njoj.
    Upoznale smo se pocetkom Decembra 2009. god. kada sam je dobila za rodjendan od momka (sadasnjeg supruga). Imala je samo 42 dana.
    Receno mi je da je kupljena u Cacku, bila je najzivahnije i najvece stene u leglu. Kada je video da gazi po ostalim stencima dok spavaju odmah je znao da nam pored nje nikada nece biti dosadno.
    Kako je ona bila previse mala a napolju katastofa hladno, odlucila sam da bude sa nama u kuci, tada pocinju svakakve avanture jer smo imali jos dva ljubimca, zeca i macku. Trebalo je strpljenja kako bi postali drugari, ali desilo se.
    Medjutim jako brzo je rasla i dosao je momenat da dobije svoju sobu u kojoj i danas zivi.
    Sa nama je vec 5 godina. Juce smo proslavili njen rodjendan. Mogu reci da je ne gledamo kao ljubimca vec kao ravnopravnog clana porodice.
    Moram da priznam da sam bila iznenadjena njenim osobinama, pitoma narav, bistrina, zivahnost, poslusnost ali ponekad pokusava i da manipulise ali joj ne zameramo.
    Evo da podelim sa Vama jednu pricu. Verujem da se secate zemljotresa u Kraljevu od pre nekoliko godina. Tada je Bella imala samo 1. godinu.
    Nekoliko minuta pre nego sto je pocelo sve da se trese, lajala jako glasno.
    Misleci da hoce da je izvedem ustala sam i izasle smo napolje. Medjutim ona je samo uznemireno trcala po dvoristu a ja je preklinjala da udjemo posto je bilo oko 2h posle ponoci. Par sekundi kasnije osetila sam jak udar gde sam izgubila tlo pod nogama, nisam u momentu znala sta se dogadja a onda krece sve da se trese. Stvari po dvorisu se lome, crepovi pljuste po nama. Jedino cega se secam je da sam je zgrabila sa obe ruke i gurnula pod terasu gde smo se zagrljene scucurile. Kazu da je ceo potres trajao svega nekoliko sekundi, meni je delovao kao vecnost.
    Kada se sve zavrsilo, usle smo u kucu da vidim da neko nije povredjen, na moje zaprepascenje, pregradni zid koji deli Bellinu i moju sobu je bio srusen i skoro zatrpao obe sobe, moj krevet i njenu korpu za spavanje.
    Od tada svima pricam kako nam je spasila zivote, da je najpametniji pas na Svetu i da sam njen veciti duznik.
    Izvinjam se ako sam bila previse opsirna ali mislim da je Bella to zasluzila
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Moja pametna Bella Empty Re: Moja pametna Bella

    Počalji  Berna Uto 28 Okt 2014, 09:32

    Da vam pozelim i zvanicno dobrodoslicu na forum, i srecan rodjendan Belli!

    Labradori su najpametniji, najsladji i najdivniji! I love you

    Jedva cekamo Bellinu temu i slicice! https://labradorfanclub.serbianforum.info/f7-predstavite-svog-labradora
    Bella26
    Bella26


    Broj poruka : 16
    Godina : 42
    ime psa : Bella
    Datum upisa : 27.03.2014

    Moja pametna Bella Empty Re: Moja pametna Bella

    Počalji  Bella26 Uto 28 Okt 2014, 23:59

    Hvala na toploj dobrodoslici.
    Slazem se sa Vama.
    Suprug i ja smo veliki ljubitelji pasa imamo ih 6 i svi su velikih rasa.
    Sve ih podjednako volimo pazimo i negujemo, ali na Belu sam posebno slaba, mozda zbog njenog osetljivog zdravlja ali cim me pogleda onim okicama obori me sa nogu.
    Jako je tesko napraviti njenu fotografiju posto ne miruje ni trenutak ali potrudicemo se.
    Nadam se da cemo se lepo druziti ovde Smile
    daky84
    daky84


    Broj poruka : 85
    Godina : 40
    ime psa : Perla
    ime psa : Back
    Datum upisa : 11.04.2014

    Moja pametna Bella Empty Re: Moja pametna Bella

    Počalji  daky84 Uto 04 Nov 2014, 20:36

    Pozdrav I dobrodosli Very Happy

    Sponsored content


    Moja pametna Bella Empty Re: Moja pametna Bella

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Sub 27 Apr 2024, 13:28