Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Pozdrav ! ! !

    željko025
    željko025


    Broj poruka : 12
    Godina : 37
    ime psa : CEZAR
    Datum upisa : 18.11.2014

    Pozdrav ! ! ! Empty Pozdrav ! ! !

    Počalji  željko025 Sre 03 Dec 2014, 13:13

    Poslednja dva meseca sam počeo da listam i čitam po forumu jer sam postao vlasnik muškog štenea labradora. Cezar je došao sa dva meseca,sad je kod mene puna dva meseca i ima 4 meseca. Štene sam dobio na poklon koje je bilo data vakcina i očišćen od parazita, i to sam ja još ponovio dva puta. Cezar je dosta zivo i pametno štene,jako brzo kapira komnde koje ga učim. Ovde Sam se priključio da bi podelio mišljenje sa drugima ,a i nešto naučio sto se tiče ove rase pasa.
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Pozdrav ! ! ! Empty Re: Pozdrav ! ! !

    Počalji  Berna Pet 05 Dec 2014, 11:12

    Dobrodosli!

      Similar topics

      -

      Sada je Čet 02 Maj 2024, 03:07