Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pa da se i mi predstavimo

    Thunder heart
    Thunder heart


    Broj poruka : 1
    Godina : 42
    ime psa : Thunder heart
    Datum upisa : 01.01.2015

    Pa da se i mi predstavimo Empty Pa da se i mi predstavimo

    Počalji  Thunder heart Čet 01 Jan 2015, 22:23

    Ja sam Marko iz Leskovca.Posedujem muzjaka ove neverovatno inteligentne rase pase po imenu Pako.Toliko nam je prirastao za srce da to nije normalno.Vrlo je umiljat,pametan i druzeljubiv kao i svi Labradori.Hteo bih unapred da se zahvalim na druzenju koga ce nadam se biti na pretek, kako nas tako i nasih ljubimaca.O da umalo da zaboravim srecna Vam Nova godina.








      Sada je Čet 09 Maj 2024, 11:45