Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Join the forum, it's quick and easy

Forum • Labrador fan club

Labradorizuj se na Labrador fan club-u!!!
Ukoliko imate problema na naslovnoj strani,što Vam se cela naslovna stranica pomera sa desna na levo,pokusajte umesto ,,internet explorer'a" da koristite ,,operu" ili ,,mozilla firefox". Nešto više o tome pročitajte u forumu ,,kritike,ideje,pohvale,obavestenja..." u temi ,,savet u vezi sa internet explorer-om".
Hvala na razumevanju.
LFC Team

Forum • Labrador fan club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Krcanje stomaka ...

    avatar
    rajs41


    Broj poruka : 15
    Godina : 38
    ime psa : Ari
    Datum upisa : 20.05.2013

    Krcanje stomaka ... Empty Krcanje stomaka ...

    Počalji  rajs41 Sre 22 Apr 2015, 23:43

    pozdrav svima,

    Imam labradora starog oko 3 godine. Sve je bilo ok do pre mesec dana kada smo ga hranili (ne znam ni je zašto) sa dosta kropmpira, pa je zbog toga odjednom dobio neko jako krčanje u stomaku. Probava mu je bila normalna, odveli smo ga kod veterinara, uradio je sve analize ali smo na kraju zaključili da ga je taj krompir nadimao i da mu je stvarao gasove.

    Kao i svaki vlasnik ja sam se dosta uplašio i reagujem na svako njegovo krčanje stomaka čak i ono najmanje i najtiše. Želim da pitam da je normalno ako npr kad legne da spava čuje se kako mu ponekad stomak radi (ono krčanje zbog krompira bilo je dosta jako i naprijano i često) a sada mu čujem samo ponekad, malo, i tiho kao i kad ponekad meni creva rade? Ovako je sve normalan, veseo, jede fino granule ...
    Berna
    Berna


    Broj poruka : 5373
    Godina : 39
    Lokacija : Beograd
    ime psa : Cookie - Kuki
    Datum upisa : 25.07.2009

    Krcanje stomaka ... Empty Re: Krcanje stomaka ...

    Počalji  Berna Čet 23 Apr 2015, 10:44

    Uglavnom krcanje stomaka znaci da je pas pojeo neku glupost koju tesko vari.

    E sad, ne znam koje granule dajete, i koliko se to cesto desava. Povremeno krcanje stomaka me ne brine, svi pojedemo poneku glupost s vremena na vreme Wink Ali ako se to desava svaki dan ili svaki drugi, menjajte mu hranu. Ostatke sa stola takodje izbegavajte.

      Sada je Uto 07 Maj 2024, 07:55